Як знайти період.

Період - це фізична величина, що позначає проміжок часу, за який відбувається одне повне коливання в механічному, електромагнітному чи іншому повторюваному процесі. У шкільному курсі фізики період є однією з величин, знаходження яких найбільш часто потрібно в задачах. Обчислення періоду проводиться із застосуванням відомих формул, співвідношень параметрів тіл і їх рухів в розглянутій коливальній системі.
Інструкція
1
У найбільш простому випадку вирішення практичних задач на періодичні коливання тел слід враховувати саме визначення фізичної величини. Період вимірюється в секундах і дорівнює інтервалу часу за одне повне коливання. У розглянутій системі в момент виконання рівномірних коливань підрахуйте їх число за строго фіксований час, наприклад за 10 с. Обчисліть період за формулою Т = t/N, де t - час коливань (с), N - підчитати значення.
2
При розгляді задачі на поширення звукових хвиль з відомою швидкістю і довжиною коливань для обчислення періоду (Т) використовуйте формулу: Т =?/V, де v - швидкість розповсюдження періодичних коливань (м/с),? - Довжина хвилі (м). Якщо відома лише частота (F) чинених тілом рухів, визначте період виходячи з зворотного співвідношення: T = 1/F (с).
3
Якщо задана механічна коливальна система, що складається з підвішеного тіла масою m (м) і пружини з відомою жорсткістю k (Н/м), визначити період коливань вантажу (Т) можна за формулою T = 2? *? (M/k). Вирахуйте шукану величину в секундах, підставивши відомі значення.
4
Рух тіла по орбіті із заданим радіусом (R) і постійною швидкістю (V) також може бути періодичним. В даному випадку коливання відбувається по окружності, тобто тіло за один період проходить шлях, рівний довжині L = 2? R, де R - радіус кола (м). При рівномірному русі час, що витрачається на нього, визначається як співвідношення пройденого шляху до швидкості переміщення (в даній задачі - повного коливання). Таким чином, знайдіть значення періоду руху тіла по орбіті за наступною формулою Т = 2? R/V.
5
В розділі електродинаміки часто розглядаються завдання для електромагнітного коливального контуру. Процеси в ньому можуть бути задані загальним рівнянням синусоїдального струму: I = 20 * sin100 *? * T. Тут число 20 позначає амплітуду коливань струму (Im) контура, 100 *? - Циклічну частоту (?). Обчисліть період електромагнітних коливань за формулою Т = 2?/?, Підставивши відповідні значення з рівняння. В даному випадку Т = 2 *?/(100 *?) = 0,02 с.
Професія ріелтора сьогодні дуже затребувана. Фахівці з нерухомості допоможуть продати або купити житло, оформити необхідні документи. За свої послуги вони беруть фіксовану оплату або певний відсоток від угоди. Оскільки кожен, хто стикається з проблемами продажу або купівлі житла, прагне отримати якісні послуги, в такій ситуації не обійтися без гарного ріелтора .
Інструкція
1
Перший і вельми надійний спосіб - звернутися за порадою до знайомих, які не так давно вдавалися до послуг ріелтора . Ознайомтеся з результатами його роботу, тобто з варіантом підібраного житла, термінами вирішення проблем, пов'язаних з продажем нерухомості і т.д. Детально розпитайте про варіантах, запропонованих ріелтором, і етапах виконання ним зобов'язань за договором. У будь-якому випадку рішення про те, чи слід звертатися до цієї людини чи ні, приймати вам.
2
Наступний спосіб вибрати надійного ріелтора - звернутися в агентство з нерухомості. Ступінь відповідальності юридичної особи набагато вище, ніж фізичного. Вибирайте агентство з хорошою репутацією, оскільки такі організації ретельно підбирають співробітників, а ризик бути обманутим зведений до мінімуму. Послуги агентств коштують трохи більше, ніж послуги маклерів (посередників при продажі-купівлі житла), проте ви будете надійно захищені з точки зору закону. Крім того, ви отримаєте повний юридичний супровід.
3
При першій зустрічі з ріелтором, підібраним вам агентством або «знайденим» за рекомендацією знайомих, зверніть увагу на теми розмови. Хороший спеціаліст розповість про ситуацію на ринку нерухомості, оцінить ваше житло відповідно з цією ситуацією і зможе окреслити перспективи його продажу або купівлі іншого житла в нинішній період і через деякий час. Якщо ви володієте якимось обсягом інформації про проведення угод купівлі-продажу, задайте питання ріелтору по цій темі. Таким чином ви зможете перевірити його кваліфікацію.
4
Зверніть увагу на поведінку фахівця. Якщо він грубить, прагне виправдати своє незнання професійної інформації, результативного співробітництва не вийде. Вибирайте іншого фахівця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yJFxlLs9GRA