Як на сайті програвати відео.

Все частіше на сторінках сайтів можна побачити різні відеоролики. Зростає популярність відео-сховищ, подібних Youtube, і онлайн-трансляцій новинних подій.
Інструкція
1
Скористайтеся популярними джерелами відео для вставки на сайт, наприклад, Youtube, Vimeo, Rutube та інші. Зареєструйтесь в вподобаному сервісі, закачайте туди свій відеоролик та отримайте код для вставки відео на сторінку вашого сайту.
2
Використовуйте готові скрипти. Існує величезна кількість плеєрів на JavaScript і PHP. Наприклад, FLY Player або FlowPlayer. Перевагами цих плеєрів є те, що можна використовувати відео будь-якого розміру, не жертвуючи якістю на користь зменшення, а також міняти дизайн під свої потреби.
3
Пробуйте різні розширення. Якщо ваш сайт базується на який-небудь популярної CMS-системі, наприклад Wordpress або Joomla, встановлюйте на них плагіни для перегляду відео. Найбільш простим і зручним в установці є плагін AllVideos 4. Він зручний у використанні і має безліч налаштувань.
4
Вставте цей готовий код від Adobe Flash Player в потрібному місці сайту.
Для перегляду потрібний Flash Player .
5
Для початку створіть div, в якому буде завантажуватися відеоролик. Якщо у користувача не буде встановлений Adobe Flash Player, то йому буде запропоновано встановити його. Щоб встановити Автовідтворення ролика, міняємо параметр наступного рядка: s1.addParam ("allowfullscreen", "true"). У рядку s1.addVariable ("file", url відеоролика) вказуємо посилання на ваш відеоролик. А рядком s1.write ("container1") регулюємо його положення.
Корисна порада
Вивчайте JavaScript фреймворки. Вивчення таких речей, як MooTools і jQuery, допоможе створити власний унікальний відеоплеєр для сайту.