Як внести сайт в каталог. Як вносити зміни на сайт.

Якщо творець сайту розраховує на високу відвідуваність ресурсу, йому не обійтися без додавання нового проекту в пошукові системи і каталоги. Щоб зробити це швидко і з максимальним результатом, слід знати деякі тонкощі даної роботи.
Інструкція
1
Після створення сайту першим етапом його розкрутки є додавання ресурсу в пошукові системи. Якщо цього не робити, пошукові роботи самі знайдуть і проїндексируют сторінки вашого сайту, але на це піде час. Додайте ваш сайт в Яндекс, Google, Bing, Yahoo, Altavista, цього буде цілком достатньо. При цьому основними ресурсами слід вважати Google і Яндекс, саме з них на ваш сайт буде приходити більшість відвідувачів.
2
Другим важливим етапом є додавання сайту в каталоги. Існують сотні каталогів, але більшість з них малоефективні, тому краще постаратися додати новий ресурс в найпопулярніші, а саме, в каталоги Яндекса і Google, а також в каталоги Рамблер Top100 і Рейтинг@Mail.ru. Два останніх одночасно є каталогами та рейтингами.
3
Для додавання сайту в каталог Яндекса перейдіть за посиланням http://yaca.yandex.ru/add_free.xml і введіть в поля форми необхідні дані. Слід зазначити, що відправка заявки не гарантує появу вашого ресурсу в каталозі. В нього потрапляють тільки найбільш якісні сайти, про що вас чесно попередять на сторінці додавання. Даная реєстрація безкоштовна, але є і платний варіант. При оплаті ваша заявка буде розглянута в короткі терміни, але на кінцевий результат це ніяк не вплине.
4
Щоб додати сайт в каталог Google, зайдіть на сторінку http://www.google.ru/webmasters/і натисніть кнопку «Увійти в Інструменти для веб-майстрів». Вам знадобитися зареєструватися та заповнити форму з інформацією про ваш сайт. Після відправки даних вам залишиться тільки чекати, коли інформація про ваш ресурс з'явиться в каталозі пошуковика.
5
Для реєстрації в Рамблер Top100 відкрийте сторінку http://top100.rambler.ru/. В її правій частині знайдіть посилання «Для власників сайтів" і перейдіть по ній. У тому випадку, якщо у вас ще немає облікового запису, зареєструйтесь за посиланням на сторінці,. Після реєстрації увійдіть в систему, знайдіть зліва на сторінці під рядком «Мої сайти» посилання «Додати сайт». Пройдіть по ній, виконайте кроки реєстрації. Після цього ви отримаєте лічильник, який зможете поставити на свій сайт.
6
Всю та інформацію про реєстрацію в рейтингу Mail.ru ви зможете отримати на відповідній сторінці сервісу: http://top.mail.ru/add. Ознайомившись з умовами, натисніть кнопку реєстрації і заповніть необхідні поля. Після закінчення реєстрації ви отримаєте код лічильника для установки на ваш сайт.