Як в макіяжі зробити виразними очі.

Красиво і правильно підкреслені очі можуть абсолютно поміняти вираз жіночого обличчя, перетворити звичайну дівчину в красуню, від якої неможливо відірвати погляд. Майстерно зроблений макіяж додасть очам виразності і привабливості.
Інструкція
1
Перше, на що потрібно звернути увагу - це косметика і необхідний інструментарій. Знадобиться не так вже багато речей: тіні трьох близьких відтінків, аплікатор, пінцет, олівці для брів і очей, підводка, туш для вій. Почніть макіяж з брів, надайте їм потрібну форму, але пам'ятайте, що занадто тонкі брови роблять особу невиразним. Олівцем, краще коричневим, а не чорним, нанесіть дрібні штрихи між волосками, потім щіточкою надайте бровам остаточний акуратний вигляд.
2
На всю область століття нанесіть тіні, максимально наближені за тону до натурального кольору шкіри. Чорним м'яким олівцем підкресліть верхню і нижню лінію росту вій, верхню зробіть трохи ширше.
3
Колір тіней вибирається індивідуально. Це можуть бути і матові, і перламутрові тіні. Аплікатором нанесіть самий темний тон, растушуйте верхній контур, не виходячи за кордон рухомого століття. Нижній контур растушуйте чистим аплікатором.
4
Тепер на основу накладайте інші відтінки - темні від внутрішнього краю до зовнішнього по області складки. Під брови нанесіть самий світлий тон. Це той момент в макіяжі, коли можна виправити недоліки.
5
Щоб зробити погляд відкритим, нанесіть у внутрішньому куті білу точку олівцем або тінями і розтушуйте її злегка. Такі ж білі штрихи можна зробити на нижньому столітті по кордону з лінією росту вій. Тіні наносите рівним шаром, а в самому кінці припудріть злегка повіку, щоб збільшити стійкість тіней і не дати їм скочуватися.
6
Нанесіть туш для вій. Робіть це ретельно і акуратно від самих коренів до кінчиків. Приділіть особливу увагу куточкам очей. Не обмежуйтеся тільки фарбуванням внутрішньої поверхні вій, пофарбуйте і зовнішню, хоч це і незручно. Просто прикрийте трохи очі і нанесіть туш рухами зверху вниз. Вії офарблюйте в два шари, роблячи перерву між нанесенням туші в декілька хвилин. Так вони вийдуть довгими і об'ємними.