Як почати заробляти з нуля.

В книгах, журналах та інтернеті можна знайти тисячі способів, слідуючи яким ви можете, на думку їхніх авторів, успішно почати заробляти з нуля, приклавши деякі зусилля. До деяких з них можна поставитися серйозно, до деяких - не дуже. Який би шлях побудови власного благополуччя ви не вибрали, знайте, що найреальніший шлях до високих заробітків - наполеглива праця.
Інструкція
1
Подумайте, для чого саме і скільки вам необхідно грошей. Оскільки у кожної людини свої потреби і бажання, поняття хорошого заробітку також у кожного своє. Поставте собі конкретну мету і терміни, за які вона повинна бути досягнута. Оцініть реальні можливості свого теперішнього робочого місця, його перспективи.
2
У тому випадку, коли у вас існує можливість подальшого кар'єрного росту і хорошого заробітку на тому робочому місці, на якому ви працюєте в даний час, вам слід докласти свої сили саме тут. Продумайте, яким чином ви зможете форсувати події і прискорити свій кар'єрний ріст. Проявляйте ініціативу, вникати в усі тонкощі роботи, виконуйте якісно свої робочі завдання, бажано в найкоротші терміни.
3
Підвищуйте свою кваліфікацію, відстежуйте всі методичні та технологічні нововведення, намагайтеся використовувати їх у своїй роботі. Відвідуйте семінари і курси, які допоможуть підвищити вам свій професійний і особистісний рівень. Ваше завзяття не залишиться непоміченим і керівництво, напевно, зверне увагу на вас, підвищить на посаді і дасть можливість проявити себе. Ставши потрібним для компанії співробітником, ви почнете заробляти непогані гроші, приносячи їй прибуток.
4
Етап, коли ви набираєтесь досвіду, спеціальних знань і вміння адаптуватися в складних ситуаціях, обов'язковий для того, щоб стати високопрофесійним фахівцем. Тепер, навіть якщо ваш роботодавець не готовий адекватно оплачувати вашу працю, ви все одно зможете зробити непогані гроші.
5
Якщо можливості заробити на вашому підприємстві немає, подумайте про те, щоб змінити роботу і влаштуватися туди, де платять набагато більше. Попередня програма дій підійде і в цьому випадку. Підвищуйте свій професійний рівень, займаючись одночасно пошуком більш відповідного для ваших цілей робочого місця. Заводите корисні знайомства. Беріть участь в обговоренні професійних питань на спеціалізованих сайтах в інтернеті, виявляйте консультаційні послуги. Стати авторитетом у своїй галузі і роботодавці самі знайдуть вас.
6
Якщо ці шляхи не для вас - станьте господарем власної справи і почніть свій бізнес, але не з нуля, а грунтуючись на тих знаннях і уміннях, які ви вже придбали. Для цього достатньо вибрати відповідну саме вам бізнес-ідею і почати діяти самостійно, відкривши власну справу.
Основних способів заробити гроші з нуля три: робота в компанії, віддалена робота (фріланс) та відкриття власного бізнесу. Розглянемо їх детальніше.
Інструкція
1
Багато хто з нас працюють або колись працювали в компаніях, і для більшості це найкращий придбати певний статус, заробити гроші. У компаніях потрібні кар'єристи, тобто люди, які, з одного боку, мають певні амбіції, а з іншого - певну лояльність, вміння ладити з керівництвом, дотримуватися субординації та корпоративні правила, чекати, якщо необхідно, підвищень на посаді і зарплати. Компанії бувають різні, в одних краще працювати просто щоб набратися досвіду, так як заробляти гідні гроші в них важко, в інших - рости і розвиватися, підвищувати свій статус і рівень життя. В останні потрапити набагато важче, і робота в них, відповідно, теж більш важка. Для роботи в таких компаніях знадобиться хорошу вищу освіту, вміння працювати і перераховані навички кар'єриста. Ті, хто вибрав для себе такий шлях до фінансового благополуччя, як правило, з нуля заробляють стабільні середні по ринку гроші, а в процесі кар'єрного зростання зарплата підвищується. Шлях до фінансового благополуччя через побудову кар'єри - найстабільніший, але при цьому досить тривалий.
2
Підприємець має шанси заробити великі гроші з нуля за короткий період. Проте варто пам'ятати про ризики бізнесу: можна заробити гроші, а можна залишитися ні з чим або навіть втратити останнє. Шанси заробити з нуля в бізнесі мають ті, хто може створити нову потребу, придумати нову ідею і вигідно запропонувати її ринку. Такою ідеєю може бути все, що завгодно: від кіоску дрібних побутових послуг до нового Інтернет-проекту. Деякі підприємці, не маючи власної ідеї, але володіючи певною сумою, намагаються почати вигідно продавати чужу, вже розкручену: купують франшизи (Starbucks, McDonalds та ін.). Такий бізнес менш вільна, оскільки його власник повинен дотримуватися встановленої концепції ведення справи, але більш стабільний.
3
Бізнес - це те середовище, в якій спочатку доводиться працювати без прибутку, наприклад, при його створенні, розробці ідеї. Але при успішному розвитку бізнесу прибуток від нього може бути непорівнянної з грошима, які навіть дуже хороший фахівець може отримати, працюючи в компанії. На користь бізнесу говорить також те, що з розвитком Інтернету стало створюватися більше проектів з нульовим або майже нульовим бюджетом, оскільки такі проекти не вимагали ні офісу, ні великої кількості персоналу. Крім того, їх окупність нерідко буває рекордно швидкою.
4
Деякі вибирають фріланс - віддалену роботу за вільним графіком. Така робота підходить людям не всіх професій, але тим не менш у неї все більше і більше прихильників. Фрілансерами нерідко стають викладачі, перекладачі, програмісти, веб-дизайнери. При хорошому умінні виконувати якусь функцію (займатися англійською мовою з дітьми, створювати сайти та ін.) Фрілансер може відразу розраховувати на формування нікого кола клієнтів навколо себе і, відповідно, на швидке отримання грошей. Але слід пам'ятати, що ваш дохід залежить від ваших клієнтів і вашої сфери діяльності, тому навряд чи варто розраховувати на швидке фінансове благополуччя. У деяких сферах мати великий дохід важко: наприклад, робота викладача не завжди високо оплачується. Крім того, серед фрілансерів існує жорстка конкуренція.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fKY-QAFJiSs
Зверніть увагу
Відповідь: Для того щоб побудувати свій бізнес, стабільний, що приносить постійний прибуток, необхідно вкласти в нього багато часу і багато грошей, і не всім це вдається!
Корисна порада
Як швидко заробити гроші з нуля? Даним питанням сьогодні задаються багато людей. А й справді, хочеться бути успішним, жити гідним життям і купувати собі все, що заманеться. Це верх мрій більшості жителів нашої країни. Однак якщо подивитися на ситуацію реальними очима, то стає зрозуміло, що потрібно дійсно чогось досягти, щоб почати багато заробляти.