Як оновити плагіни в Опері. Як налаштувати в опері плагіна.

плагін називають додаткові модулі, що підключаються до браузеру для розширення його можливостей. Як правило, користувач має можливість самостійно вибирати і встановлювати потрібні йому плагіни.
Інструкція
1
Щоб вивести на екран Опери список всіх встановлених плагінів, введіть в адресний рядок opera: plugins і натисніть Enter або кнопку переходу. На сторінці,, крім списку розширень, ви побачите шлях до директорії, в якій вони зберігаються. Запам'ятайте його, він вам знадобиться.
2
Починаючи з версії Opera 11.10, оновлення основних плагінів, наприклад, Adobe Flash, відбувається автоматично, що істотно підвищує безпеку браузера. Якщо ви користуєтеся попередніми версіями, поновіть плагіни вручну. Для цього спочатку скачайте нову версію, зазвичай це файл з розширенням * .dll. Після цього зайдіть в папку з плагінами (шлях до неї ви запам'ятали раніше), видаліть старий файл і вставте новий. Перезапустіть браузер. Новий плагін буде готовий до роботи.
3
Врахуйте, що кожен встановлений плагін збільшує час завантаження браузера приблизно на 10%. Тому видаляйте ті розширення, якими ви не користуєтеся. Як варіант, невикористовувані в даний час розширення можна просто перенести в іншу папку. При необхідності ви завжди зможете повернути їх назад.
4
Браузер Опера дуже зручний для роботи, однак спільнотою користувачів розроблено його версії, що володіють рядом додаткових функцій. Наприклад, Opera AC вже володіє рядом вбудованих можливостей по блокуванню реклами, має масу корисних опцією, що роблять роботу в мережі дуже комфортною. Крім того, після установки папку з браузером можна перемістити на будь-який диск або інший комп'ютер, Опера буде прекрасно запускатися.
5
Opera володіє багатими можливостями настройки. Наприклад, якщо ви часто користуєтеся проксі-серверами, винесіть значок їх включення на панель адреси. Для цього відкрийте експрес-панель, клікніть в будь-якому порожньому місці сторінки правою кнопкою мишки, виберіть пункт «Оформлення». Перейдіть на вкладку «Кнопки» - «Мої кнопки». Знайдіть кнопку включення проксі-сервера і перетягніть її на панель адреси. Натисніть ОК. Точно так само ви можете перетягнути і інші потрібні елементи інтерфейсу.