Як відправити посилання на сайт.

Простори інтернету повні всіляких ресурсів, що містять самий різний контент: від друкованих текстів до мультимедіа. Якщо вам сподобався якийсь сайт, ви можете порадити його друзям. Щоб зробити це, треба відправити посилання.
Інструкція
1
В принципі, може бути два випадки, коли ви ділитеся посиланням: на своєму або на сторонньому сайті. По суті, вам знадобиться вміння працювати з браузером і буфером обміну. Чи використовуєте Opera, Internet Explorer або іншу програму, умова одна - повинна відображатися адресний рядок. У випадку, якщо її немає - знайдіть в налаштуваннях відповідний пункт. Зайдіть на потрібну веб-сторінку. Виділіть адреса веб-сторінки і скопіюйте його в буфер обміну. Це і буде посилання.
2
За умови, що ви хочете розмістити посилання в обговоренні або блозі, просто натисніть «Вставити» в тому місці, де ви хочете її розташувати. Більшість сайтів відразу розпізнає запис як гіперпосилання, і будь-який користувач, що натиснув на неї, перейде на сторінку. Якщо адреса не було розпізнано гіперпосиланням, користувачі можуть скопіювати її і вставити в адресний рядок браузера.
3
Посилання можна прив'язати до зображення або слову. Для цього використовується безліч ресурсів, передбачених конструкцією сайту. Подібним чином можна розмістити посилання на своєму сайті. Наприклад, якщо ви використовуєте конструктор сайтів на «Яндекс. Народ ». За керування гіперпосиланнями відповідає пункт «Вставити посилання». Відкривається вікно, в якому ви прив'язуєте зовнішній адресу і вказуєте слово або вираз, що буде за це відповідати. Якщо ви використовуєте програму для створення сайту, наприклад, Adobe Dreamweaver, шукайте вкладку, що відповідає за вставку посилань.
4
Якщо ви зареєстровані в соціальній мережі, наприклад, «ВКонтакте», пам'ятайте, що посилання на контент подібних ресурсів будуть доступні тільки зареєстрованим користувачам. В іншому випадку, людини, що пройшов за цим посиланням переадресовують на головну сторінку реєстрації та авторизації.