Як повернути взуття, якщо вона не підійшла.

Власники магазинів взуття зацікавлені в тому, щоб їх товар купували. Важливий і товариський персонал, гучна ритмічна музика і штучне освітлення в магазині - все це може підштовхнути вас до рішення про покупку. Правда, прийшовши додому, ви можете передумати, зрозумівши, що взуття вам все-таки не підходить.
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що взуття не підходить вам за розміром або незручно сидить на нозі вже в день покупки, постарайтеся відразу повернути її в магазин. Висока ймовірність, що продавець або касир будуть вас пам'ятати. Це допоможе вирішити питання повернення швидше.
2
В магазині постарайтеся поводитися доброзичливо і чітко пояснити, що ви хочете повернути покупку. Згідно Закону про захист прав споживачів ви можете повернути неподошедшую вам пару якісного взуття в перебігу чотирнадцяти днів з дня придбання. При цьому взуття повинне мати товарний вигляд, бути чистою, з необхідними бирками і ярликами. Якщо ви навіть один раз пройдете в нових туфлях або черевиках по вулиці, то це відіб'ється на підошві. Таку взуття можуть не прийняти назад.
3
При поверненні взуття в магазин бажано мати при собі чек - він усуне зайві питання. Але і його відсутність не є перешкодою для повернення. Чек друкується в двох примірниках, один з яких видається на руки покупцеві, а другий зберігається в магазині. Крім цього, товарознавці вказують найменування і кількість проданого товару у своїй документації. Тому факт вашої покупки буде в будь-якому випадку зафіксований в магазині.
4
Продавець має право запропонувати вам обміняти Нєустроєв вас пару взуття на аналогічну за вартістю або дорожчу (якщо ви погодитеся доплатити необхідну суму). Але в день вашого звернення в магазин в ньому може не виявитися придатною для вас пари. У такому випадку ви маєте право вимагати повернення грошей. Магазин зобов'язаний повернути вам вартість покупки в триденний термін з моменту вашого звернення.
Корисна порада
Прочитайте Закон про захист прав споживачів. Знання прав і обов'язків допоможе вам почувати себе впевненіше.
Ви довго вибирали взуття, купили, але вона вам не підійшла. Або ви з задоволенням проносили куплені черевики три дні, а на четверту у них відклеїлась підошва. В такому випадку паніці піддаватися не потрібно. А що дійсно потрібно - так це повернути взуття в магазин.
Інструкція
1
Якщо взуття вам просто не підійшла - за розміром, фасоном, кольором, моделі - ви можете повернути її в магазин протягом 14 днів. Тільки дивіться, щоб взуття було неношені, щоб не були загублені чеки, квитанції, бирки, ярлички і т.п., а також фабрична упаковка.
2
Якщо ж пара розвалилася за декілька днів або, наприклад, менше, ніж за три місяці стерла підошва, за законом можна повернути взуття в магазин як браковану. В цьому випадку магазин повинен або усунути дефект, або замінити товар, або, якщо вони не змогли цього зробити протягом 20 днів, просто повернути гроші.
3
Тільки тут магазин може поставити вашу претензію під сумнів, і тоді вам доведеться доводити, що дефект заводський, а не викликаний тим, що ви, наприклад, носили взуття не по сезону або використовували її не за призначенням.
4
Вам не обміняють взуття з механічними пошкодженнями (з опіками або порізами), зі слідами хімічного впливу або іншими дефектами, що виникли з вашої вини. Не варто намагатися самостійно відремонтувати взуття, бо після вашого ремонту взуття назад теж не приймуть.
5
Якщо у магазина виникли сумніви, він має право відправити взуття на експертизу, і якщо виявиться, що дефект утворився все-таки не з вашої вини, магазин повинен замінити товар. Якщо ж вони доведуть що ви, наприклад, виробляли ремонт (крім заміни набойок або приклеювання профілактичної підметки), взуття вам не поміняють.
6
Які ще бувають дефекти, які за законом вимагають від продавця заміни взуття? Можуть розійтися шви, обсипатися барвник, відійти підошва (більше 3 мм в глибину і 1 см в ширину).
7
Щоб вам повернули гроші, претензію потрібно буде оформити письмово, вказавши всі виявлені дефекти. Складається вона у вільній формі, але обов'язково в двох примірниках, один з яких залишається у вас, а другий ви віддаєте продавцю. Тільки важливо, щоб він обидва примірники підписав, тому що, якщо справа дійде до суду, потрібно, щоб продавець не міг сказати, що ви нічого йому не повідомляли.