Як увійти в Яндекс.Деньги. Як увійди на свій гаманець.

Все більше місце в нашому житті займають безготівкові розрахунки - це і оплата банківськими картами, і електронні платежі. Дуже зручний для цього «Яндекс-гаманець». З його допомогою ви швидко оплатіть покупку, зробите необхідні платежі, і при цьому можете заощадити на комісії.
Інструкція
1
Щоб відкрити рахунок на «Яндекс.Грошах», вам потрібно зареєструвати поштову адресу на «Яндекс» Для цього скористайтеся посиланням «завести поштову скриньку». Потім покроково дотримуйтесь рекомендацій, особисту інформацію (прізвище, адреса) при цьому вводити не обов'язково.
2
Увійдіть в свою поштову скриньку, для цього натисніть посилання «Пошта» або «Увійти в пошту» вгорі праворуч на сторінці «Яндекс». Якщо ви виходите в інтернет з особистого комп'ютера і не побоюєтеся стороннього проникнення - використовуйте галочку у віконці «запам'ятати мене», тоді логін і пароль будуть вводитися автоматично. Якщо ви користуєтесь громадським комп'ютером, не ризикуйте. Обов'язково закривайте свою поштову скриньку після того, як завершите свої справи. Для цього в правому верхньому куті, поруч з вашим електронною адресою натисніть «Вийти» або «Вихід».
3
Після того як ви відкрили свою поштову скриньку, натисніть у верхньому меню посилання «Деньги». «Яндекс» запропонує вам відкрити рахунок і почати користуватися електронними грошима. Вам залишається вибрати підходящий варіант і слідувати покроковим автоматичним інструкціям. Пам'ятайте, що пароль від електронного гаманця не повинен повторювати пароль від поштової скриньки!
4
Ваш електронний гаманець буде автоматично прив'язаний до поштовою адресою. Якщо ви виходите з одного особистого комп'ютера, надалі вам не потрібно буде заходити в пошту, досить запам'ятати платіжний пароль. Відкрити свій гаманець з будь-якого іншого комп'ютера ви зможете через поштову скриньку. Багато організацій сьогодні самі пропонують оплатити рахунки через «Яндекс.Деньги», тобто вам потрібно буде тільки вибрати потрібний рядок, вказати суму і ввести свій платіжний пароль.
5
Всі операції свого гаманця ви зможете простежити за допомогою посилання «Історія» зліва. Також всі платежі можна прив'язати, тобто вам не знадобиться другий раз вводити вручну телефонні номери, банківські реквізити і т.д. У свою чергу, електронний гаманець можна прив'язати до банківської карти - це особливо зручно для періодичних обов'язкових платежів (комунальні послуги, оплата стільникового зв'язку та інтернету тощо.)
6
При перекладі великих сум з одного «Яндекс-гаманця» на інший, користуйтеся кодом протекції - це знизить ризик втрати, якщо ви неправильно вкажете номер рахунку або гаманця. Одержувач зможе зняти гроші, тільки після того, як введе повідомлений вами код. В іншому випадку, гроші залишаться у вас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EHzGFwFQOL4