Як носити весільну сукню.

Велика кількість різноманітних моделей весільних суконь дає можливість кожній нареченій вибрати саме той наряд, який стане для неї ідеальним. Але покупкою справа не обмежується: якщо ви хочете по-справжньому блищати на торжестві, вам належить навчитися носити весільну сукню.
Інструкція
1
Як би мало часу до весілля у вас ні залишалося, обов'язково викроїте хоча б півгодини-годину, щоб потренуватися надягати на себе сукню і зробити в ньому кілька кроків. Це дуже знадобиться вам на самому торжестві, яке напевно увазі не тільки офіційну частину, але і фотознімки, прогулянки і, звичайно, перший танець молодят. Чи не приміряйте весільну сукню для подібної «репетиції» на самоті - ви ризикуєте забруднити тканину, зіпсувати петлі і т.д.
2
При підйомі або спуску по сходах вам належить злегка піднімати підлоги сукні, щоб не забруднити його носками туфель і щоб попросту не впасти. У 19 столітті спеціально для цього широко застосовувалися спеціальні металеві затиски. У наші дні нареченій доводиться піднімати поділ сукні самої. Щоб це виглядало елегантно, а не комічно, що не задирайте його занадто високо - гостям можна побачити ваші туфлі, але не коліна.
3
Кілька слів варто сказати про модних сукнях зі шлейфом. У них ні в якому разі не можна робити різкі кроки назад, інакше ви неминуче відірвете шматок матерії каблуком. Крім того, в таких моделях дуже складно танцювати, тим більше, в парі. Тому вибирайте плаття з петлею на шлейфі, що дозволяє накидати його на зап'ясті. Або подбайте про те, щоб протягом всього торжества вас супроводжував помічник або помічниця, які б стежили за шлейфом і розправляли його.
4
Разом з тим, не робіть з весільного плаття культу, адже воно всього лише покликане підкреслити вашу красу. Погодьтеся, якщо ви кожну хвилину будете оглядатися і перевіряти, чи все з ним гаразд, навряд чи ви справите правильне враження. Розправте плечі і трохи підніміть голову. Намагайтеся, щоб ваша хода була плавною і легкою. Для цього ще під час «репетиції» не полінуйтеся зробити кілька кроків з книгою на голові. А ще відкиньте убік думки про передсвятковій метушні і просто порадійте за те, що ваша заповітна мрія вийти заміж за коханого чоловіка нарешті збувається.