Як носити шарф з пуховиків.

Шарф - це не просто предмет гардероба, що допомагає не замерзнути в холодну погоду. Це ще і елегантний стильний аксесуар, який може повністю змінити зовнішній вигляд звичайного повсякденного верхнього одягу і створити яскравий образ, що запам'ятовується.
Інструкція
1
Полотно шарфа можна вибрати і тонке, і товсте, довжина також може бути різною. Можна купити однотонний аксесуар, а можна підібрати з гарним візерунком. Візьміть шарф посередині і накиньте його на шию так, щоб кінці виявилися на спині, перехрестите їх і перекиньте знову наперед. Залиште їх вільно звисати, а сам шарф трохи відтягніть від шиї, щоб вийшло нетугое м'яке облягання.
2
Зробіть все те ж саме, але кінці зав'яжіть на грудях вільним вузлом. Особливо красиво цей варіант буде виглядати, якщо шарф прикрашений кистями або бахромою. Розташуйте кінці шарфа в такому випадку на різних рівнях.
3
Якщо у вас короткий пуховик спортивного крою, виберіть кашне. Недбало обмотайте його навколо шиї, а кінці сховайте всередину. Не робіть занадто тугі кільця, нехай полотно лежить вільно.
4
Кашне можна зав'язати і під підборіддям, розправивши вузол, а обидва кінці сховавши. Тільки стежте, щоб їх не було видно з-під поли внизу. Для необ'ємних пуховика з невеликим коміром підійде шарф, зав'язаний петлею. Візьміть нетовсте довге кашне і складіть вдвічі. Пропустіть його під коміром так, щоб кінці виявилися попереду. В отриману при додаванні петлю простягніть другий кінець і затягніть вузол.
5
Тонкий шарф зав'яжіть краваткових вузлом. По-перше, він не буде розв'язуватися при ходьбі, а по-друге, це виглядає дуже ошатно. Якщо шарф довгий, то, обмотавши його кілька разів навколо коміра, один кінець залиште, а другий сховайте всередину.
6
Надівши пуховик, красивий шарф і забавну шапочку, можна згадати дитинство і створити милий і смішний образ. Для цього зав'яжіть шарф так, як це робила вам мама - закиньте кінці на спину і зав'яжіть там вузол. До того ж такий спосіб як не можна краще підходить для холодної вітряної погоди - горло закрито, комір зафіксований.