Як носити пояс для вагітних. пояс вагітність.

Сьогодні створюється безліч пристосувань для комфортного протікання вагітності. Щоб зменшити навантаження на спину, створити відчуття захищеності, а також з метою профілактики розтяжок при термінах вагітності 24-28 тижнів, жінкам призначають носіння спеціального підтримуючого пояса.
Вам знадобиться
  • - бандаж для вагітних, пояс для вагітних;
  • - бандаж-труси для вагітних;
  • - пояс-хустку.
Інструкція
1
З'ясуйте, чи так необхідний для вас пояс для вагітних. Якщо ви спортивно розвинена особа з тренованими м'язами, то бандаж носити не варто. Ну а якщо вам важко терпіти болі в попереку, у вас остеохондроз або викривлення хребта, слабкі м'язи живота або які-небудь види акушерської патології, то носіння пояса для вагітних буде для вас воістину «паличкою-виручалочкою».
2
Підберіть бандаж для вагітних відповідного розміру, попередньо вимірявши на рівні пупка обсяг талії. Приміряйте бандаж, упевнившись в зручності його носіння. Пояс повинен бути широким, щоб при носінні він не скручувався і не створював вам дискомфорт. Якщо він легкий і практично непомітний під одягом, виготовлений з еластичної і «дихаючої» тканини, без швів, а спеціальне сплетіння волокон відмінно підтримує м'язи живота, то це якраз те, що вам потрібно.
3
Одягайте пояс для вагітних на нижню білизну, щоб захистити себе від постійної його прання. Робіть це не у вертикальному положенні, а лежачи на спині, коли м'язи живота не розтягнуті. Рекомендується деякий час полежати спокійно, щоб дитина перемістився з нижньої частини живота вище. Зафіксуйте бандаж для вагітних липучкою до комфортного стану, щоб не сильно тиснуло на живіт і не було занадто вільно. Перекиньтеся на бік і не поспішаючи встаньте.
4
Бандаж-труси для вагітних із вшитой еластичною стрічкою знімає навантаження на спину і без здавлювання підтримує живіт. Живіт, збільшуючись, розтягує стрічку. Такий бандаж випускають і у вигляді шортів. Бандаж-труси для вагітних також надягайте в положенні лежачи. Так як бандаж-труси для вагітних застосовується як білизни, купите на зміну кілька таких виробів.
5
Придбайте в магазині для вагітних спеціальний пояс-хустку, якщо ваші улюблені джинси або спідницю вже важко застебнути. Еластична тканина пояса-хустки приховає той факт, що одяг розстебнута, і утримає її від сповзання з стегон. Зав'язана на талії хустку розвантажить хребет, виконуючи, в деякій мірі, функцію бандажа. Іноді використовують звичайні хустки.
6
Можете підібрати пояс-хустку в тон основного одягу. Або, навпаки, виділити його самостійним елементом вашого наряду. Приховати його від очей під блузкою навипуск або виділити яскравою плямою яскравого малюнка, екзальтованої забарвленням, мереживною обробкою - все залежить від вашого уподобання. Деякі вагітні жінки набувають декілька поясів-хусток, як кажуть, на всі випадки життя. До слова, коштують вони недорого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Q9Bb29I5UM
Зверніть увагу
Не носіть бандаж постійно. Через кожні 3 години звільняйтеся від нього хоча б на півгодини.
Корисна порада
Відмовтеся від носіння бандажа для вагітних, якщо у вас відзначено поперечне передлежання малюка. Фіксацією такого становища ви будете перешкоджати перевертання дитини і створите проблеми при пологах. Терпіть больові відчуття в спині, однак, пояс для вагітних у відсутності головного передлежання плода не надягайте.