Як не потрібно вивчати іноземну мову.

Знання іноземної мови надзвичайно важливо в сучасному суспільстві. Свою позитивну роль воно може зіграти і при вступі до вузу, і при влаштуванні на роботу, і при переїзді в іншу країну. Приступають до цієї справи самі можуть вибрати, як їм зручніше освоювати ази чужої мови. Існують також і способи, які не дають результатів, але ними наполегливо продовжують користуватися. Щоб не витратити час даремно, краще ознайомитися з ними заздалегідь.
Інструкція
1
Одним з кращих способів вивчення іноземної мови вважається повне занурення в мовне середовище. Однак якщо ви тільки почали освоювати чужу для вас мова, не поспішайте купувати путівку. Для початку отримаєте хоча б мінімальний словниковий запас. Опинившись в іншій країні і не розуміючи ні слова з вуст місцевих жителів, ви розгубитеся і навряд чи взагалі заговорите.
2
Не слід вивчати іноземну мову за підручниками, які написані авторами-носіями цієї мови. Яким би висококласним фахівцем не був філолог, який написав книгу для іноземців, він не відчує всіх труднощів його рідної мови. Вибирайте підручники російськомовних авторів.
3
не присвячуйте величезну кількість часу вивченню структури пропозицій і запам'ятовуванню граматичних правил. Слухайте живу мову. Читайте книги, дивіться фільми на досліджуваному мові. Запам'ятовуйте цілі речення. Ви зможете правильно вживати почуті фрази, і вам не потрібно буде знати, за яким принципом вони будуються.
4
Також краще вивчати не окремі слова, а словосполучення. Ще краще, якщо це будуть поєднання з відомих вам книг або пісень. Вивчайте кольору? Відразу запам'ятовуйте знамениту рядок "lady in read" і "green eyes" Шекспіра.
5
Не сидіть над нудними текстами, які вам абсолютно не цікаво вчити. Ви не проявляєте свою силу волі, ви марно витрачаєте час. Розповіді, рекомендовані для читання, цілком можна замінити привабливою для вас художньою літературою в оригіналі.
6
Не слід вважати, що викладач завжди правий. Якщо ви займаєтеся мовою на платній основі, ви вправі просити підкоригувати навчальну програму. Репетитор вже яке заняття розповідає вам про острови, що належать Великобританії, а ви не можете їх запам'ятати? Це означає, що ваш мозок вважає цю інформацію непотрібною і своєчасно позбавляється від неї. Можливо, якби ви вивчали популярних британських виконавців, ви виявили б, що у вас відмінна пам'ять.