Як перегородити кімнату. з однієї кімнати зробити дві фото Як перегородити красиво.

Можливість купити квартиру з окремою дитячої, кабінетом або спальнею є не у всіх. Малогабаритну квартиру, в якій туляться багато сімей, цілком можна перетворити на затишне гніздечко, використовуючи різні способи зонування.
Інструкція
1
Щоб відокремити зони в кімнатах, різні за призначенням не обов'язково влаштовувати перепланування. Це займає багато часу, сил і грошей на узгодження. Щоб узаконити перепланування, потрібно створити проект, отримати дозвіл і лише після цього робити перебудову в квартирі, коли ні моральних, ні фізичних сил вже не залишиться.
2
Зробити це можна набагато простіше за допомогою фіранок, меблів, пересувних перегородок, ширм. Також розмежувати простір можна візуально, використовуючи різні кольори, фактури шпалер, підлогового покриття та стелі.
3
Перед тим, як кардинально міняти вигляд кімнати, сплануйте розташування зон. Може варто поміняти їх місцями, або розширити одну зону, за рахунок іншої? Наприклад, якщо спальна кімната поєднує функції кабінету і спальні, то ліжко слід ставити в більш затемненій зоні, а кабінет розташувати біля вікна. Цим ви досягнете економії освітлення. Що стосується розмірів зон, то кому-то для роботи потрібен простір, а комусь зручніше сховатися в невеликому закутку і почитати книжку. У другому випадку, для кабінету можна відвести невелику ділянку, що вміщає лише стіл і стілець або крісло.
4
Якщо ви відокремлюєте вітальню від дитячої кімнати, передбачте можливість звукоізоляції, щоб діти не заважали дорослим. А от між спальнею і кабінетом достатньо буде тонкої перегородки або ширми.
5
Способи поділу зон. Найпростіше розмежувати зони меблями. Для цього підійде стелаж з наскрізними полицями, тобто, без задньої стінки. Так ви не перепона доступ природного освітлення в іншу зону. Якщо вам важлива звукоізоляція, то шафа-купе або меблева стінка стануть найкращим рішенням.
6
Також, можливо зведення гіпсокартонної перегородки, яка не потребує узгодження у відповідних інстанціях. Для її створення не потрібно посилення підстави, а сам процес досить простий і не вимагає особливих знань.
7
Освітлення слід передбачити окреме для кожної із зон. При цьому слід уникати відкритих джерел світла, які з однієї зони будуть проникати в іншу.
8
Поділ різними матеріалами і квітами можливо там, де зонування чисто символічне. Наприклад, часто бувають кухні, суміщені з їдальнею. В цьому випадку, підлога в кухні слід зробити з плитки, а в їдальні з ламінату або лінолеуму.