Як відкрити магазин для вагітних. рекламні листівки для магазину одягу для вагітних зразок.

Жінка, в якому б становищі вона не знаходилася, завжди хоче виглядати красиво і стильно. Незважаючи на свою вузьку спрямованість, магазин для вагітних може стати дуже прибутковим видом діяльності, чемна те, як багато всього потрібно майбутнім мамам.
Вам знадобиться
  • - місце для магазину;
  • - товар для продажу.
Інструкція
1
Оберіть місце під свій магазин. Ви можете орендувати приміщення як в торговому центрі, так і в жіночих поліклініках або поруч з ними. Звичайно, останній варіант більш вигідний, оскільки ваш магазин буде перебувати в безпосередній близькості з цільовою аудиторією.
2
Вирішіть, що саме ви будете продавати. Можна зупинитися виключно на одязі для жінок. Але заходячи в ваш магазин, майбутня мама повинна знайти там все, що їй потрібно: верхній одяг, нижню білизну, біодобавки, натуральну косметику і багато іншого. Можливо, що навіть книги і різні журнали для майбутніх батьків стануть затребуваним товаром. Але не перевантажуйте прилавки. Якщо ваш асортимент стане збільшуватися, продумайте його розташування по зонам, щоб жінкам було максимально комфортно перебувати у вас.
3
Визначившись з видами товарів, знайдіть постачальників, у яких ви будете все це закуповувати. Тут вам також необхідно враховувати інтереси ваших покупців. Краще всього, якщо ви зможете запропонувати продукцію різної цінової категорії, щоб ваш магазин користувався популярністю у жінок з різними фінансовими можливостями.
4
Уважно поставтеся до підбору персоналу. Пам'ятайте, що ваші клієнтки - це особлива категорія, до якої іноді потрібно виявити підвищену увагу і терпіння. Природно, що продавці в вашому магазині повинні бути жінками. І краще, якщо вони на особистому досвіді будуть знати, що таке вагітність і пологи.
5
При вході в магазин зробіть красиву запам'ятовується рекламну вивіску. Домовтеся з завідувачами лікарями жіночих поліклінік, щоб вам дозволили розмістити там рекламний плакат або листівки. Також дайте інформацію про новому магазині для вагітних на спеціалізованих форумах і дошках оголошень в інтернеті.