Як відіпрати плями від апельсина. Як вивести пляму від апельсинового соку.

Улюблені багатьма цитрусові фрукти мають соком, який досить важко відіпрати від одягу. Навіть невелика крапля здатна безнадійно зіпсувати світлу річ, на якій пляма буде особливо помітно.
Інструкція
1
Не упускайте дорогоцінні хвилини. Саме в перші десять хвилин ви зможете видалити пляму від апельсина без особливих зусиль, тому не відкладайте це заняття. В першу чергу зніміть одяг і пролийте через пляма холодну воду. Можливий варіант використання окропу, але врахуйте, що не всі тканини здатні витримати таку жорстку перевірку на міцність.
2
Засипте пляма від апельсина сіллю. Куховарська сіль, наявна в кожному будинку, здатна моментально ввібрати в себе вологу, що допоможе врятувати ваш одяг.
3
Скористайтеся оцтом. Змочіть їм ватний диск або ганчірочку, прикладіть до плями на три-п'ять хвилин. Ні в якому разі не використовуйте оцтову есенцію, інакше вам точно доведеться розлучитися з забрудненої одягом.
4
Спробуйте один з виведення плям. Сьогодні на ринку представлена велика їх різноманітність, вибирайте той, що перевірений особисто вами і не раз допомагав у боротьбі в плямами. Нанесіть невелику кількість засобу прямо на пляму і залиште на десять хвилин. Потім злегка заперіть одяг руками і відправте в пральну машину. Разом з порошком обов'язково додайте в неї того ж плямовивідника. Для білої тканини можна використовувати відбілювач, але перш варто уточнити наявність в його складі хлору і можливість застосування такого засобу для різних типів тканин.
5
Якщо пляма від апельсина має велику площу, замочіть річ. Налийте прохолодної води в таз або відро, додайте туди плямовивідник або відбілювач (можна скористатися простим пральним порошком), розмішайте і покладіть річ, ретельно її втопивши в розчині. Через півгодини приступайте до звичайної пранні.
Зверніть увагу
Після застосування будь-якого із способів боротьби з плямами від апельсина обов'язково виперіть одяг звичним способом для закріплення результату. Навіть в тому випадку, якщо пляма вивелося.
Корисна порада
Уважно вивчайте етикетку плямовивідника перед його покупкою. Бажано, щоб він підходив для всіх типів тканин, а також прання і замочування одягу.