Як оригінально привітати вчителів.

Педагогів прийнято вітати в їхнє професійне свято - День Вчителя. Але крім цього учні можуть привітати свого наставника і в день його народження, і в Новий рік, і з нагоди якогось важливого, значимого для нього події. Головне - щоб поздоровлення було щирим, від чистого серця. А якщо вони при цьому ще вийде нешаблоним, оригінальним, то напевно принесе велику радість педагогу.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили піднести улюбленому вчителеві якийсь подарунок, нехай навіть скромний букет квітів - обов'язково додайте оригінальне словесний супровід. Заздалегідь напишіть або замовте в якій-небудь фірмі, що спеціалізується на таких подарунках, зворушливо-жартівливий вірш і прочитайте його вголос. Такий подарунок доведеться впору, особливо якщо ви вітаєте вчителя російської мови та літератури.
2
Приділіть особливу увагу спеціалізації педагога, якого ви хочете привітати. Наприклад, учитель математики напевно оцінить належним чином такі слова: «Ми щиро бажаємо, щоб все хороше у вашому житті складалося і множилося, щоб ваші заслуги були зведені у велику ступінь, а все погане прагнуло до нуля». Учитель географії буде зворушений таким побажанням: «Нехай у вас буде можливість об'їздити весь світ, оглянути своїми очима всі ті країни, всі ті природні пам'ятки, про які ви нам так цікаво розповідали». Ну, а вчитель хімії напевно розчулився, почувши: «Ми під вашим чуйним керівництвом багато раз переконувалися, що хімія і справді широко простягла руки свої, як говорив великий Ломоносов».
3
Якщо ж клас хоче привітати відразу весь педагогічний колектив, не виділяючи конкретно якогось викладача, то найпростіший спосіб - оформити і вивісити в холі або перед учительській стінгазету. Фотографії вчителів повинні поєднуватися з оригінальним і теплим текстом. Допустима деяка жартівливість, навіть фамільярність, але в міру. Постарайтеся не перейти межу дозволеного, адже мова йде про людей, які набагато старше вас.
4
Більш складний варіант - концерт в актовому залі школи. Він вимагатиме серйозної підготовки, попередніх репетицій. Може бути, краще об'єднатися з іншими класами, вирішити, хто який номер готує.