Як модно зав'язати хустку.

Платок на голову, модно зав'язаний і правильно підібраний за кольором до вашого наряду, може кардинально змінити ваш стиль, образ. Це говорить про універсальність даного аксесуара. Візьміть на озброєння декілька способів зав'язування хустки, щоб можна було оперативно міняти свій образ.
Інструкція
1
Підбирайте хустку при покупці до одягу, яка є у вас в гардеробі. Він повинен або поєднуватися за кольором з улюбленими нарядами, або мати контрастний колір. Однак не стискаючи палицю - хустку кислотного кольору з одягом пастельних тонів неможливо буде поєднуватися. А якщо ви любите носити одяг білих, сірих або чорних тонів, шарф краще вибрати, скажімо, червоного кольору - буде в самий раз.
2
Стиль теж необхідно дотримуватися. Якщо ви одягаєтеся в спортивному стилі, шовкову хустку на шию тут буде абсолютно недоречний. А якщо ваш стиль класичний, не експериментуйте з шаликами зі смішними узорами або малюнками.
3
Невеликі шовкові (і не тільки) хусточки зазвичай пов'язують навколо шиї, а вузол пересувають убік. Даний спосіб відмінно підходить для дам з довгою витонченою шиєю. Якщо у вас коротенька шия, цей варіант не для вас, оскільки він її візуально ще більше вкоротить.
4
Квадратний велику хустку можна скласти як косинку і накинути на плечі, пов'язати вузол, скрутити його джгутом або пов'язати з іншим хусткою, відповідним за кольором. Або ось варіант: оберніть хустку навколо шиї, щоб його прямий кут знаходився у вас на грудях, а кінці зав'яжіть спереду і сховайте під тканину хустки. Хоча можна їх і на виду залишити.
5
Щоб модно виглядати, хустку необов'язково зав'язувати. Скористайтеся спеціальними кліпсами - це дуже зручно. Красиво задрапіруйте хустку, а після зафіксуйте його кліпсами так, як хочете.
6
Двометрові (і більше) великі палантини можете носити як шаль, просто накинувши на плечі. Якщо такий хустку зроблений з щільної теплої тканини, можна в нього загорнутися як в накидку. Для закріплення хустки скористайтеся спеціальними декоративними булавками.
7
Щільний велику хустку можна зав'язати одним з краваткових вузлів, опустивши його нижче. Даний варіант відмінно виглядатиме з якою-небудь елегантною блузкою або маленьким украшеньіцем на ланцюжку.
8
Павлово-Посадському і інші народні хустки, а також в'язані шалі, як правило, мають великі розміри. Їх зав'язувати не потрібно, просто накиньте один з гострих кінців хустки на плече, отримавши в підсумку досить модний аналог пончо.