Як намалювати кулю. уповільнене рух кулі в фотошопі.

Зображення кулі нерідко використовується при створенні динамічних постерів. Якщо ви віддаєте перевагу малювати деталі самостійно, можете зробити цей елемент колажу, використовуючи стилі шару програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop
Інструкція
1
Поєднанням Ctrl + N створіть в Photoshop новий файл, вибравши в списку Color Mode/«Колірний режим» колірний режим RGB. Колір фону документа особливого значення не має, але зображення, яке ви будете малювати, непогано виглядає на чорному.
2
Ефект обсягу пулі додасть стиль шару. Щоб налаштування стилю не впливали на тло, клавішами Ctrl + Shift + N додайте в файл шар, на якому буде знаходитися зображення.
3
Намалюйте основу кулі. Для цього інструментом Elliptical Marquee/«Еліптичне виділення» створіть вертикально або горизонтально витягнуте овальне виділення. Перейдіть на Rectangular Marquee/«Прямокутне виділення» в режимі Subtract from selection/«Виключити з виділення» і відріжте від отриманого овалу половину. Частину фігури заповніть жовто-коричневим кольором, застосувавши для цього інструмент Paint Bucket/«Заливка».
4
Опцією Inner Shadow/«Внутрішня тінь» групи Layer Style/«Стиль шару» меню Layer/«Шар» відкрийте налаштування стилю шару. В активній вкладці виберіть у списку Blend Mode/«Режим змішування» режим накладення Color Dodge/«Освітлення основи». Клікнувши за зразком кольору, змініть його на білий. Зменшіть величину Opacity/«Непрозорість» до тридцяти-сорока відсотків, а параметр Angle/«Кут» налаштуйте так, щоб в широкій частині кулі з'явилася вузька світла смужка.
5
Перейдіть на вкладку Inner Glow/«Внутрішнє світіння» і змініть режим накладення цього ефекту на Color Burn/«Затемнення основи», а колір - на чорний. Налаштуйте параметри Opacity і Size/«Розмір», орієнтуючись на власні уявлення про форму зображуваного предмета. При великих значеннях обох параметрів ви отримаєте витягнуту кулю. Зменшивши будь-яку з величин, ви намалюєте досить широкий і плоский об'єкт.
6
Перейшовши на вкладку Gradient Overlay/«Перекриття градієнтом», налаштуйте градієнтний відблиск, який додасть зображенні ефект металу і додатковий об'єм. Як режим накладення виберіть Hard Light/«Жорсткий світло», непрозорість ефекту залиште в межах п'ятдесяти-сімдесяти відсотків. Зі списку Style/«Стиль» виберіть Reflected. У полі Angle налаштуйте напрямок, перпендикулярний тому, в якому витягнута куля. Якщо замість одного вузького відблиску посередині ви отримали два з боків, увімкніть опцію Reverse/«реверсировать».
7
Щоб додати до зображення відтінки і отримати більш природну тінь, скопіюйте шар з кулею клавішами Ctrl + J і накладіть його на оригінал у режимі Color Burn, вибравши цей пункт зі списку у верхній панелі палітри шарів. Зменшите непрозорість копії до сорока-п'ятдесяти відсотків і размойте її фільтром Gaussian Blur/«Розумієте по Гауса», який включається опцією групи Blur/«Розмиття» меню Filter/«Фільтр». Від величини розмиття буде залежати щільність тіні з боків кулі.
8
Опцією Save/«Зберегти» меню File/«Файл» збережіть малюнок з усіма верствами в файл psd.