Як по IMEI дізнатися, де телефон. Як знайти телефон по imei.

Для захисту, а також ідентифікації мобільного телефону після крадіжки існує спеціальний 15-ти значний серійний номер - IMEI. Він заноситься в пам'ять апарату і згодом передається в мережу компанії стільникового зв'язку автоматично після увімкнення пристрою.
Інструкція
1
Для того щоб повернути вкрадений телефон, згадайте спочатку, яка сума грошей залишилася у вас на балансі та не підключені ви до постоплатний тарифом. Якщо у вас на рахунку багато грошей або ви дійсно використовуєте тариф за фактом дзвінків, обов'язково заблокуйте сім-карту з можливістю подальшого відновлення. Якщо ж ви не боїтеся майбутніх заборгованостей або втрати грошей, залиште сім-карту активною. У цьому випадку зловмисник може скористатися телефоном і зробити дзвінки, тоді правоохоронним органам буде легше його вирахувати.
2
Перед тим як звертатися в поліцію, визначте код IMEI. Для цього перегляньте документи. Як правило, оператори стільникового зв'язку пропонують відразу ж після покупки набрати стандартну комбінацію * # 06 #, щоб вивести на екран телефону код IMEI. Якщо ви не скористалися цією послугою, подивіться на упаковку від апарату. На ній ви знайдете наклейку зі штрих-кодом і кодом IMEI.
3
Зверніться в найближчий сервісний центр, обслуговуючий вашого стільникового оператора, і надайте їм паспорт, якщо сім-карта вкраденого телефону зареєстрована на вас. Попросіть співробітника зробити роздруківку дзвінків, починаючи з тієї дати, коли був загублений апарат. Заплатіть певну суму грошей за роздрукування і вирушайте у відділення поліції.
4
У поліції напишіть заяву про те, що у вас вкрали телефон. Оскільки форма такої заяви є вільною, вкажіть свої дані - Ф. І. О., адреса місця проживання та контактний телефон, а потім дані про телефон - його код IMEI та інформацію з роздруківки дзвінків. Не забудьте попросити співробітників поліції дати запит на пошук по номеру IMEI в компанії мобільного зв'язку. Після цього періодично телефонуйте у відділення поліції і дізнавайтеся про результати, щоб ваше справа не забувалося.