Як підключити інтернет через "тарілку". Підключення до інтернету через супутникову тарілку.

Підключення до інтернету через супутникову тарілку стає все більш популярним і поширеним в нашій країні. Більшість компаній, що займаються наданням супутникового телебачення, вже ввели підключення до інтернету в якостей додаткової або супутньою послуги. Пояснити таку популярність не складно: супутниковий інтернет має масу переваг, які з кожним роком стають все більш очевидні.
Вам знадобиться
  • супутникова тарілка, DVB-ресивер, комп'ютер, договір на обслуговування
Інструкція
1
Одним з головних плюсів супутникового інтернету є його доступність. В будь-якій точці зони покриття супутника можна легко підключити інтернет через «тарілку». Це справедливо навіть у тих місць, куди кабельні або телефонні лінії ніколи не проводились. Друге велика перевага цього виду підключення полягає в великій швидкості передачі даних при дуже помірною ціною за 1 мегабайт трафіку. Єдина складність те, що супутниковий інтернет потребує наземному каналі для передачі зворотних даних від користувача. Для цієї мети може використовуватися GPRS, ADSL і навіть dial-up.
2
Для підключення інтернету через супутник вам буде потрібно власне супутникова тарілка, кабель, DVB-ресивер, DVB-карта для комп'ютера, конвертор і кронштейн. Так само знадобляться F-коннектори, які використовуються для приєднання кабелю до конверторів. Якщо ви плануєте встановлювати і підключати тарілку повністю самостійно, подбайте так само про термоусадці для ізолювання кабелю з F-коннектором і про анкерах для кріплення кронштейна тарілки.
3
DVB-ресивер потребує відповідної налаштуванні на супутник. Насамперед налаштовується наземний канал залежно від особливостей його підключення і вимог провайдера. DVB-карта вставляється в будь-який вільний слот комп'ютера, потім з наданого в комплекті установочного диска ставляться необхідні драйвери.
4
Особливості установки і настройки драйверів докладно описані в додається інструкції. Тому вам тільки залишається акуратно слідувати всім описаним крокам. Після установки драйверів необхідно створити нове підключення через меню «Пуск» - «Налаштування» - «Мережеві підключення». Так само вам знадобиться програма GlobaX, яку можна скачати з інтернету. Якщо вам занадто складно зробити це самостійно, краще попросити продавця супутникового обладнання.
5
На перший погляд підключення та налаштування супутникового інтернету виглядає досить складно, але насправді, якщо точно слідувати прикладеної інструкції, то все досить зрозуміло і швидко. Крім того, більшість продавців супутникового обладнання сьогодні воліють встановлювати його самостійно. Заодно в якості додаткової послуги вони забезпечують повну настроювання обладнання. Досить згадати цей момент окремо при укладенні договору на обслуговування перед виїздом майстрів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a45yf87fO54
Для переважної більшості приватних користувачів доступ в інтернет за допомогою супутникової антени є одностороннім (асиметричним, асинхронним). Для нього необхідна «наземна» лінія (для вихідного сигналу) і зв'язок супутник-тарілка (для вхідного сигналу). Супутниковий інтернет є хорошим варіантом для користувачів, які проживають в місцях, куди не добралася ще 3G-мобільний зв'язок, і немає можливості отримати виділену лінію DSL.
Вам знадобиться
  • Офсетний антена, конвертор, кабель, мережева карта DVB.
Інструкція
1
Отримайте доступ в інтернет, використовуючи будь-який вид «наземної» зв'язки. Підключіться до інтернету будь-яким доступним способом: за допомогою модемів Dial-up, GPRS або 3G, виділеної лінії DSL і пр.
2
Використовуючи наявне підключення, зберіть інформацію про супутникових провайдерів, що надають послугу доступу в інтернет - назва і позиціонування їх супутників, карти покриття сигналів, параметри транспондерів. Перевірте по картам покриття, чи потрапляє ваша місцевість в зону дії сігналов.Результатом збору інформації повинен з'явитися список з іменами провайдерів, назвами супутників і параметрами транспондерів, сигнали з яких доступні у вашій місцевості.
3
Виберіть конкретного провайдера і супутник (транспондер) .Щоб антена могла безперешкодно приймати сигнал з супутника, вона не повинна бути закритою від нього ніякими перешкодами (будинками, деревами і пр.) Для визначення можливості прийому сигналу з конкретного супутника скористайтеся безкоштовною програмою Satellite Antenna Alignment. Введіть в програму координати вашого будинку (міста або села) і супутника. У відповідь на введення програма видасть дані про місцезнаходження цього супутника щодо вашого будинку - його азимут, кут підйому над горизонтом і пр. Використовуючи ці дані, перевірте, не чи перешкоди на шляху сигналу з даного супутника до вашої антенни.Еслі виявиться, що можливий прийом сигналу з декількох супутників різних провайдерів, зупиніть свій вибір на тому варіанті, який виявиться найбільш кращим відносно тарифів. Роблячи остаточний вибір провайдера і супутника, не забудьте уточнити діаметр антени, який буде потрібно для якісного прийому сигналу (визначається по карті покриття) і тип необхідного конвертора (Ku або C-діапазон), що залежить від частоти сигналу транспондера.
4
Придбайте все необхідне оборудованіе.В нього входить: • офсетний антена; • конвертор; • антенний кабель; • мережева карта DVB.Прі виборі мережевої карти порівняйте характеристики існуючих карт і виберете найбільш підходящу з вашої точки зору.
5
Змонтуйте супутникове обладнання. Вставте мережеву карту в слот комп'ютера і встановіть програмне забезпечення для неї. Встановіть антену в те місце, з якого доступний вибраний супутник. Закріпіть на антені конвертор і з'єднайте його кабелем з мережевою картою.
6
Перевірте сигнал з супутника. Введіть параметри сигналу: частоту, символьну швидкість, поляризацію і коефіцієнт надмірності інформації (FEC) - в програму-тюнер мережевої карти. Зорієнтуйте антену точно на супутник, користуючись даними, отриманими від програми Satellite Antenna Alignment. При правильному положенні антени програма-тюнер мережевої карти зафіксує наявність сигналу з супутника. (Точний порядок роботи з програмою-тюнер вказаний в керівництві користувача для кожної конкретної мережевої карти).
7
Оформіть передплату у супутникового провайдера. Після того, як сигнал з супутника буде отриманий, зайдіть на сайт супутникового провайдера і зареєструйтеся в якості його клієнта. Після цього вам буде відкритий вхід в особистий кабінет користувача, в якому ви знайдете всю необхідну для подальших дій інформацію: PID сигналу, IP-адреси, можливі типи підключень, інструкцію з їх встановлення, способи оплати за послуги, керівництво по всім необхідним налаштувань. Здійснивши обраний спосіб підключення та оплативши необхідну суму за послугу, ви отримаєте доступ в інтернет за допомогою супутника.
Корисна порада
Роблячи остаточний вибір супутника, зверніть увагу на те, які телевізійні трансляції здійснюються з нього. Віддайте перевагу тому варіанту, який разом з доступом в інтернет забезпечує і перегляд телевізійних програм.