Як перенести пам'ять з одного диска на інший.

Основним місцем довготривалого зберігання інформації на комп'ютері є жорсткий диск (вінчестер). Оперативна пам'ять - ОЗУ - служить для тимчасового розміщення даних, після виключення живлення всі вони пропадають. Для більш зручного та безпечного зберігання інформації деколи потрібно перенести дані з одного диска на інший.
Інструкція
1
Наявність на комп'ютері двох і більше жорстких дисків значно підвищує збереження даних. Скопіювавши важливу інформацію на інший диск, ви завжди будете мати її резервну копію на випадок серйозного збою або випадкового видалення цінних для вас даних.
2
Якщо у вас всього один диск, розбийте його на два чи більше розділів за допомогою дуже зручної програми Acronis Disk Direсtor. Вона здатна допомогти і в тому випадку, якщо в результаті збою порушиться таблиця розділів і дані виявляться недоступними. Дану програму, що запускається з компакт-диска, слід завжди мати в наявності.
3
За наявності декількох дисків або логічних розділів встановіть операційну систему на диск С, а на диску D зберігайте дані. Якщо на диску С є дані користувача, їх слід перенести на інший диск.
4
Перед початком переміщення даних перевірте доступний дисковий простір, його має вистачити для переносите відомостей. Для перевірки відкрийте: «Пуск» - «Мій комп'ютер», у вікні, буде відображена інформація про присутніх на комп'ютері дисках і обсязі вільної пам'яті.
5
Для перенесення даних відкрийте обидва диска - той, з якого збираєтеся перенести інформацію, і кінцевий. Якщо ви збираєтеся скопіювати інформацію, виділіть потрібні папки мишкою, натисніть Ctrl і, утримуючи цю клавішу, перетягніть виділені файли на інший диск. Для переміщення файлів просто виділіть їх, потім перетягніть їх мишкою. У деяких версіях Windows такий варіант теж може призводити до копіювання інформації. Якщо це відбувається, для переміщення клікніть файл правою кнопкою мишки і перетягніть, утримуючи кнопку натиснутою. Відпустіть кнопку, з'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому варіант «Перемістити».
6
Якщо необхідно перемістити великий список файлів, для їх виділення клікніть перший файл мишкою. Потім підведіть курсор до останнього, натисніть клавішу Shift і, утримуючи її натиснутою, клікніть файл. Весь список файлів буде виділено. Після цього ви можете його скопіювати або перемістити.
7
Виділені файли можна копіювати і переміщати, використовуючи опції меню. Виділіть файл, натисніть пункт меню «Правка». У списку, виберіть потрібний варіант дії - «Копіювати в папку» або «Перемістити в папку». Далі вкажіть потрібну директорію і натисніть кнопку «Копіювання» або «Переміщення».