Як очистити диск з грою.

В даний час зберігати програми, ігри, будь-яку інформацію можна на великій кількості носіїв. CD і DVD диски, USB-накопичувачі, знімні жорсткі диски. Але настає момент, коли інформація стає непотрібною, тоді її краще видалити.
Інструкція
1
Гра, як і будь-яке інше програмне забезпечення, складається з файлів або одного файлу з розширенням * .exe. За умови, що ви купили гру на CD або DVD диску, стерти звідти її ви вже не зможете, так як подібного роду диски не призначені для перезапису.
2
Якщо ви записали гру на CD або DVD диск з маркуванням RW, значить, ви можете повністю стерти всю інформацію, яка на ньому знаходиться. Здійснити це можна стандартними способами, передбаченими в Windows. Вставте дик в дисковод. Відкрийте його вміст за допомогою автозапуску або провідника. Зверху буде напис «Стерти диск», натисніть на неї. У новому вікні буде питання про підтвердження, натисніть «Далі». Зачекайте, поки програма закінчить очистку диска.
3
Аналогічним способом можна використовувати програми, призначені для запису дисків, наприклад, пакет Nero. Знайдіть у вкладках ПО пункт «Стерти перезаписуваний диск». Іноді програми просять вказати параметр очищення: повна або швидка. Рекомендується повністю очищати диск. Це займе трохи більше часу, але зменшить ризик виникнення помилок при подальшому запису.
4
Якщо ви використовували флеш USB-накопичувач, видалити звідти файли можна за допомогою звичайної команди «Видалити». Виберіть відповідну папку, правою кнопкою миші, в контекстному меню знайдіть відповідний пункт. Якщо вам потрібно повністю очистити накопичувач, зайдіть в «Комп'ютер», клікніть по значку з ім'ям вашої флешки правою кнопкою миші, в контекстному меню натисніть «Форматувати». Відкриється вікно, в якому потрібно натиснути кнопку «Почати».
На ринку записуючих носіїв не перший рік вже як з'явилися CD-RW і DVD-RW диски. Цей стандарт дозволяє багаторазово перезаписувати інформацію або відеозображення на такий носій. Щоб скористатися таким диском, наприклад, для запису відео зі святкування Дня народження, необхідно перевірити його на предмет вільного місця, і при необхідності, провести його очищення.

Коли заходить мова про те, як стерти диск правильно, то потрібно розуміти принцип нанесення запису і видалення інформації з оптичних лазерних дисків. У сучасних комп'ютерах встановлена робоче середовище Windows, яка використовує два методи очищення носіїв - швидкий метод і повне стіраніе.Прі швидкому стирання інформація, раніше записана на диску, залишається. Для цього на початку диска робиться службова відмітка про те, що диск призначений для запису і він як би порожній. Стандартний диск при використанні даного методу очищається за 1-2 хвилини, а фактично на ньому стирається тільки зміст. Якщо ж зберігалася інформація являє якийсь інтерес, або потрібно зберегти конфіденційність, то з диска, що пройшов швидке очищення, все інформацію можна буде відновити за допомогою спеціальних програм. Повне стирання диска полягає у фізичному видаленні всієї розміщеної на ньому інформації. Правда при цьому значно збільшується час стіранія.Для того щоб стерти диск правильно, потрібно знати швидкість стирання, яка залежить від швидкості приводу CD-ROM дисків. Краще всього вибрати максимальну швидкість. Вся інформація зітреться з диска, тільки на малій швидкості читання і очищення часом значно збільшиться. Сучасні приводи для CD і DVD дисків працюють на швидкостях від 16 і до 54 Кб/с, тому дозволяють вкластися в 10 хвилин при повному стиранні диска об'ємом в 4 Гб.В Windows це можна зробити за допомогою «Провідника». Потрібно помістити стирається диск в привід, вибрати в «Провіднику» диск D (E або F), правою кнопкою миші активувати службове вікно і вибрати функцію «Стерти диск». Програма запропонує на вибір два варіанти - швидкий і повне видалення всієї інформації, а також запропонує вибрати швидкість привід. Залежно від поставлених завдань, вибирайте потрібні параметри і натискайте кнопку «Почати». Через кілька хвилин диск буде готовий для нових записів.