Як перекачати фото на диск.

Розмір диска дозволяє перенести на нього велику кількість інформації. Ви можете створити тематичні фотоальбоми на комп'ютері, озаглавити їх і перекачати на новий носій. Таким чином звільниться велика кількість пам'яті на комп'ютері, що поліпшить його продуктивність.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер/ноутбук;
  • - фотографії;
  • - чисті диск CD-R або СD-RW;
  • - пишучий CD-привід;
  • - перманентний маркер.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому комп'ютері/ноутбуці встановлений CD-привід, за допомогою якого можна записувати диски. Для цього уважно вивчіть його лицьову панель. Головним маячком для вас стане напис: CompactDisk ReWritable. Це означає, що ваш привід може не тільки записувати диски, але й перезаписувати, тому ви можете скористатися диском CD-RW.
2
Підготуйте фотографії, які хочете перекачати з комп'ютера на диск. Зробіть спеціальні папки, дайте їм назви, відповідно з подіями на фотографіях. Якщо є необхідність, поставте дати. Помістіть створені для запису папки з фотографіями на робочий стіл, щоб при запису їх було простіше знайти.
3
Перевірте обсяг усіх підготовлених папок. Він повинен бути не більше зазначеного на диску для запису. Наприклад, стандартний CD-R володіє ємністю в 700 Мб. Краще всього, якщо ваші папки будуть важити приблизно стільки ж або трохи менше. Тоді швидкість читання вашого диска будь-якими приводами, що підтримують формат фотографій, буде максимально швидкої для відкриття файлів.
4
Вставте чистий диск в привід комп'ютера. При активованої функції автозапуску зачекайте кілька секунд. Комп'ютер сам виведений на екран віконце, в якому запропонує вам варіанти подальших дій з даними диском. Виберіть функцію «Записати дані на диск (використовуючи провідник)».
5
У новому вікні поставте галочку «Використовувати диск з програвачем CD/DVD». У рядку зверху дайте назву записували носію. Воно буде висвітлюватися в провіднику кожен раз, коли ви будете запускати диск. Підтвердіть вибір кнопкою ОК.
6
Перед вами відкриється вікно запису файлів на диск. У порожній простір треба додати матеріали, які ви хочете зберегти на носії. Для цього використовуйте вікно провідника, розташоване зліва. Клікніть «Робочий стіл». У раніше порожньому вікні з'являться всі файли і ярлики, що містяться на столі. Виберіть необхідну для запису папку. Якщо їх кілька, вибирайте, утримуючи на клавіатурі кнопку Ctrl, клацаючи лівою клавішею мишки на необхідних файлах.
7
Вибравши папки, натисніть на команду «Записати на оптичний диск», яка знаходиться нагорі відкритого вікна. Дочекайтеся, поки всі зазначені папки будуть Перекопійовано у вікно запису. Ще раз перевірте правильність вибраних файлів. Якщо все гаразд, використовуйте команду «Запис на компакт-диск». Дочекайтеся повного завершення процесу. Швидкість виконання залежить від обсягу переносите файлів.
Зверніть увагу
Обов'язково напишіть на диску, яка інформація на ньому міститься.
Корисна порада
Комп'ютер сам повідомить про закінчення запису. Вийміть диск, потім, помістіть його назад. Перевірте, чи всі файли були записані.