Як плести коси з волосся. Як плести косички.

Коса - популярний спосіб укладання волосся. Ще в давні часи на Русі плели коси. Цілком можливо, що їх плели і в давні часи. Зараз таких зачісок дуже багато - на будь-який смак і колір.
Інструкція
1
Класична коса плететься таким чином. Спочатку зберіть волосся в хвіст, розділіть їх на три однакові пасма. Праву прядку потім покладіть між лівою і середньої, потім ліву - між правою і середньої. Дотримуйтеся такої схеми, поки не заплете косу потрібної довжини.
2
Швейцарська коса ефектно виглядає, а зробити таку зачіску можна досить швидко і легко. Вона схожа на класичну косу, спосіб плетіння такий же, тільки кожна пасмо при цьому закручується джгутом.
3
Косичка «колосок» теж заслуговує на увагу. Щоб її заплести, зачешіть волосся назад, відокремте по одній тонкій пасма ліворуч і праворуч і перехрестите їх так, щоб ліва прядка була зверху.
4
З правого боку робиться те ж саме. Так потрібно плести косу до потрібної довжини, а потім прикрасити красивою гумкою. Пам'ятайте тільки, що пасма потрібно затягувати достатньо туго, в іншому випадку коса буде, по-перше, неохайно виглядати, а по-друге, швидко розпадеться.
5
Французькі коси виглядають дуже стильно і не вимагають довгого волосся. Навіть якщо у вас волосся довжиною по плечі, ви вже зможете сплести таку косичку. На маківці візьміть невелику прядку і розділіть на три однакові частини. Використовуючи техніку плетіння класичної коси, зробіть два-три плетіння. З вільних волосся з лівій частині візьміть невелике пасмо, потім її приєднаєте до лівої прядки коси, перекинувши її через середню.
6
Праворуч виконайте те ж саме. За описаною в попередньому кроці техніці плетіть косу до кінця, кожного разу додаючи прядки з вільних волосся.
7
Можете зробити по одній французькій кісці з боків. Для цього розділіть волосся на два рівних хвоста, після чого плетіть французькі косички за вже відомою схемою до потилиці. Потім волосся скріпіть за допомогою красивого затиску, далі плетіть класичну косу. Знизу її зав'яжіть красивою гумкою.
8
Для того щоб зробити корону з волосся, зберіть пасма перед вухами, сплетіть з них дві косички. Кожну закріпіть за допомогою гумки, з'єднавши їх потім на потилиці. Коли будете закріплювати коси, подбайте про те, щоб хвостики від них видно не були.
Укладки, в яких присутні одна або декілька кісок, ніколи не втратять актуальності. Найкраще косички виглядають на довгих волоссі або пасмах середньої довжини. А ось африканські косички здатні перетворити волосся довжиною від чотирьох сантиметрів в розкішну шевелюру за рахунок накладних пасм. Якщо ви не готові так кардинально міняти імідж, то вам підійдуть більш спокійні укладання, наприклад, "колосок" або "грецька коса". Однак спочатку необхідно засвоїти навичку заплітання звичайних косичок.
Вам знадобиться
  • Гребінець, а також трохи гелю або пінки для укладання волосся.
Інструкція
1
Ретельно розчешіть волосся. Потім нанесіть на них трохи гелю або пінки для укладання. Це зробить їх більш слухняними. Однак не варто брати занадто велику кількість засобу, інакше воно утяжелит волосся, а також додасть волоссі несвіжий вигляд.
2
Якщо ви хочете зробити кілька кісок, то розділіть волосся на прямий проділ, а потім виділіть рівні пасма.
3
Тепер візьміть одну з пасом і розділіть її на три рівні частини. Можна починати заплітати косичку. Праву частину потрібно розмістити між лівою і центральної, поклавши її поверх них. Потім ту ж маніпуляцію слід повторити з лівою частиною пасма. Далі повторюйте ці дії до тих пір, поки пасмо не закінчиться. Закріпіть її шпилькою або гумкою для волосся.
Зверніть увагу
Не варто занадто туго затягувати волосся в косу. Це може спровокувати напад мігрені. Однак якщо ви занадто слабо заплете пасма, то незабаром волосся з них почнуть вибиватися. Тому оптимальним варіантом має стати коса, яка не заподіює вам і вашим волоссю дискомфорту, але прекрасно тримається на волоссі протягом доби.
Корисна порада
Якщо у вас розкішні довге волосся, то на них буде чудово виглядати будь-яка коса. А от тим, кого природа не нагородила густою шевелюрою, можна порадити заплести "колосок" або коси, які містять не три, а чотири, п'ять і навіть шість пасом. Так зачіска буде виглядати набагато об'ємніше. Жінкам, які бажають візуально надати волоссю додаткову довжину, краще заплести косу, починаючи з тім'яних пасом.