Як облаштувати кухню.

Домашний очаг, яким є кухня, повинен бути зручним, затишним і функціональним. Ідеального рецепту "Як приготувати кухню" немає, адже зручність і затишок кожен відчуває по-різному, але є певні закони, якими користуються дизайнери всього світу. Дотримуючись їх, ви створите гармонійне кухонний простір.

Інструкція
1

Почніть з кольору. Подумайте, який колір ви б хотіли бачити на кухні, відкинувши свої традиційні уявлення. Коричневий або білий колір всім давно приївся. Внести позитив і радість в кухонний інтер'єр допоможуть кольору сонця - оранжевий, червоний, жовтий. Переважання зелених і салатних квітів зробить кухню легкої і повітряної. Блиск стали в поєднанні з кухонними приладами зробить її вигляд високо-технологічним. Вибираючи світлі пастельні або темні насичені кольори, пам'ятайте про незмінному правилі: перші збільшують простір, другі його стискають.

2

Вибирайте матеріали для обробки, виходячи з того, що на кухні будь-які поверхні піддаються впливу тепла, вологи і жиру. Тому шпалери на кухні вкрай небажані. Краще обробити стіни декоративною штукатуркою, зробивши "фартух" над варильної поверхнею і миттям. Фартух традиційно роблять з керамічної плитки або пластику. Пластик звичайно дешевше і простіше в установці, але кераміка набагато більш естетична. До того ж вибір плитки вражає, в той час як пластикові панелі мають дуже мізерну забарвлення. На підлогу краще всього покласти підлогову плитку, стійку до стирання. Це плитка класу 33 і вище. Більш дешевий варіант - лінолеум, але вибираючи його, орієнтуйтеся на безпеку складових.

3

Кухонний гарнітур виконує багато ролей, по-перше, в нього можна вбудувати побутову техніку, по-друге, виконаний в єдиній колірній гамі, гарнітур збирає простір кухні в єдине ціле, роблячи його гармонійним. Купувати гарнітур слід після ретельних вимірів і розробки плану кухні. Ви повинні знати, де у вас буде стояти плита, холодильник, мийка, пральна машинка, посудомийна машина і так далі. Поставити меблі можна уздовж однієї стіни, розташувати кутом, або по периметру трьох стін буквою П. Третій варіант більше підходить для просторих кухонь.

4

Вибір побутової техніки тепер можливий не тільки за її функцій, а й колірним рішенням. Не обмежуйте себе традиційно білим холодильником або пральною машинкою. Тепер вони можуть бути будь-якого кольору. Не забудьте про витяжці. Саме вона буде піклуватися про те, щоб захистити ваші меблі та оздоблення від жиру, сажі, зайвої вологи і тепла.