Як відзначити День філолога.

25 травня слідом за днем слов'янської культури та писемності відзначається день філолога. Його справляють не тільки філологи, а й бібліотекарі, лінгвісти, перекладачі, викладачі літератури та російської мови, а також літературознавці.
Вам знадобиться
  • Ватман, кульки, подарунки.
Інструкція
1
Відзначити це свято разом зі своїми колегами - що може бути приємніше. Для цього насамперед подбайте про столі. Домовтеся з колективом - що ви принесете до столу, які напої будуть на ньому. Обмежитеся ви чаєм або, може бути, буде щось погарячіше. Приготуєте страви вдома і принесете з собою або спорудити закуску перед святом всім колективом - також визначитеся з цим.
2
Придумайте оформлення для приміщення, де буде проходити свято. Ви можете прикрасити його повітряними кульками і плакатами з поздоровленнями. Оригінальні поздоровлення спробуйте скласти самостійно, використовуючи своє майстерне володіння мовою та словом. Якщо ж в голову нічого не приходить - зверніться до всесвітньої павутини.
3
Приготуйте усне привітання для своїх колег. В якій воно буде формі - вибирати вам. Це можуть бути вірші, частівки, пісня, сценка. У своєму виступі ви можете посміятися над насущними проблемами своєї професії, оригінально підкреслити значимість своєї справи для всієї країни, посміятися над звичками колег і багато іншого.
4
Приготуйте суттєві подарунки до 25 травня. Це можуть бути презенти для особистих потреб кожного або милі сувеніри - ручки, нецке, скляні фігурки і пр. Подарунки можна зробити своїми руками - саморобні листівки з індивідуальними смішними побажаннями, фігурки з паперу (орігамі) і ін. Добре підійдуть як знака уваги книги , але тільки не на серйозну тематику.
5
Свято можна відзначити і на природі, підгадати заздалегідь погоду, дізнайтеся прогноз по інтернету або з телепередач. Домовтеся про місце зустрічі і місце проведення пікніка. Візьміть з собою їжу, клейонку, мішки для сміття, сірники, ножі. Якщо є у кого-небудь гітара - то прихопіть і її.
6
У домашніх умовах можете провести звану вечерю в якомусь стилі, наприклад, дотримуючись російських традицій дев'ятнадцятого століття. Це повинно повеселити ваших колег.