Як перенести робочий стіл на диск D. Як перемістити файл з робочого столу на диск е.

Операційна система Windows зберігає папку «Робочий стіл» з розташованими в ній ярликами програм на диску своєї установки (зазвичай це диск С). У разі серйозного збою користувач може втратити зручним чином налаштований робочий стіл. Щоб цього не сталося, його можна перенести на інший диск.
Інструкція
1
Якщо Windows встановлена на диску С, шлях до робочого столу буде таким: C: \ Documents and Settings \ Admin \ Рабочий стол. У даному прикладі ім'я користувача Admin, у вас воно може бути іншим.
2
Щоб перемістити робочий стіл на інший диск, скористайтеся провідником Windows. Натисніть «Пуск», потім відкрийте «Усі програми» - «Стандартні» - «Провідник». Далі відкрийте в провіднику: C: \ Documents and Settings \ Admin \ і виділіть папку «Робочий стіл». У меню виберіть «Правка» - «Перемістити в папку ...» і вкажіть місце, куди ви хочете перемістити робочий стіл - наприклад, просто виберіть диск D. Папка буде переміщена. Після цього обов'язково перезавантажте комп'ютер.
3
Зверніть увагу на те, що переміщати робочий стіл можна тільки через провідник Windows і ніяк інакше. Не рухайте папку «Робочий стіл» простим перетягуванням мишкою або використовуючи різні файлові менеджери. При переміщенні робочого столу через провідник операційна система запам'ятовує його нове розташування, тому надалі у вас не буде жодних складнощів.
4
Існує можливість перемістити робочий стіл шляхом редагування системного реєстру, але такий варіант набагато складніше, тому користуватися їм немає сенсу, набагато зручніше скористатися провідником Windows.
5
Крім робочого столу, на іншому диску корисно зберігати папку «Мої документи». В цьому випадку ви зможете зберігати в ній файли, не побоюючись краху Windows, так як ваші дані і операційна система знаходитимуться на різних дисках. Щоб перенести дану папку, натисніть «Пуск», правою кнопкою мишки в меню рядок «Мої документи». У контекстному меню виберіть пункт «Властивості».
6
Відкриється віконце властивостей, у ньому натисніть кнопку «Перемістити». У новому вікні виберіть потрібний диск і створіть папку «Мої документи». Натисніть ОК, з'явиться запит про підтвердження переміщення файлів. Погодьтеся, натиснувши «Так», і почнеться перенесення файлів. Після його закінчення перезавантажте комп'ютер. Врахуйте, що при перенесенні файлів всі програми повинні бути закриті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v-fFW9o5ePI