Як змінити підмережа.

При об'єднанні декількох мереж або здійсненні перебудови всередині однієї локальної мережі, її зміні потрібно змінити значення деяких параметрів. Зробити це швидше можна в ручному режимі.
Інструкція
1
З'єднайте маршрутизатори або мережеві концентратори, щоб об'єднати кілька локальних мереж. Пам'ятайте, що мережеві пристрої категорично забороняється з'єднувати між собою кільцевим способом.
2
Отримайте доступ до потрібного комп'ютера, який входить до складу отриманої мережі. Зробити це можна, не вдаючись до додаткових налаштувань. З проблемами можна зіткнутися лише в разі необхідності створення загальних мережевих ресурсів або установки загальнодоступного принтера. Щоб запобігти появі внутрішньомережевих помилок, зробіть настроювання параметрів мережевих адаптерів.
3
Налаштуйте додаткові пристрої, до зміни підмережі комп'ютери вже мали доступ до інтернету. Скористайтеся «Центром управління мережами і загальним доступом».
4
Відкрийте «Зміна параметрів адаптера». Правою кнопкою миші клікніть по новому мережевому підключенню, освіченій через локальну мережу, і зайдіть в його властивості.
5
Перейдіть на вкладку «Протокол Інтернету TCP/IPv4» і активуйте пункт під назвою «Використовувати IP-адреса». У першому полі вкажіть IP, що співпадає з першими трьома сегментами з адресами комп'ютерів в головній мережі. Значення останнього сегмента, вже використовуване іншим пристроєм, чіпати не потрібно.
6
Натисніть Tab, і вам буде автоматично надана маска підмережі для мережевого адаптера. У разі необхідності використання іншого значення ви можете змінити його самостійно. Якщо потрібно, вкажіть значення для DSN-сервера і основного шлюзу. Ці поля зазвичай заповнюють, якщо потрібне забезпечення для даного пристрою доступу до інтернету.
7
Повторіть згаданий вище алгоритм налаштувань для мережевих адаптерів на інших комп'ютерах. Не забудьте, що кожен раз необхідно вводити однакове значення для маски підмережі, але різні IP-адреси для мережевих пристроїв.