Як відкрити двері до Коре.

Одним з епічних рейд-босів низького рівня в популярній MMORPG Lineage II є Core («Ядро»). Гравці називають його просто «Кора». Цікавим моментом процесу знищення даного рейд-боса є необхідність відкрити двері до нього. Зробити це може тільки персонаж певного класу, що вивчив потрібне вміння.
Вам знадобиться
  • - аккаунт на одному з офіційних серверів Lineage II;
  • - встановлений клієнт Lineage II;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Створіть персонажа людської раси типу «Воїн» класу «Розбійник». Крім вміння, безпосередньо необхідного для відкривання дверей до рейд-босові «Ядро», він володіє декількома корисними здібностями, які полегшують прохід до нього.
2
Розвійте персонажа для досягнення нею мінімум 40-го і максимум 52-го рівня. Відразу після створення пройдіть їм початкові завдання в «Селі мовця острова». Після цього виконайте квест на першу професію. Далі беріть завдання, беріть участь в компаніях і охотьтесь на монстрів для отримання очок досвіду. Зверніть увагу на те, що має сенс збільшувати рівень персонажа саме до 52, оскільки таким чином у нього буде більше шансів вижити при проході до рейд-босові.
3
Підготуйтеся до походу до «Корі». Придбайте хорошу екіпіровку. Як зброю повинен бути кинджал рангу C або B (якщо персонаж досяг рівня 52). Запасіться великими зіллям зцілення. Вивчіть вміння «Відкрити» (Unlock) до максимально можливого рівня. Якщо ви йдете в складі групи, дочекайтеся її повного збору і виступайте тільки разом з нею.
4
Дійдіть до двері до «Корі». Прокрутіть в місто «Діон», а потім, використовуючи телепорт, рушайте в локацію «Вежа Крум». Увійдіть в башту. Переміститеся на другий поверх, використовуючи NPC «Хранитель порталу». Знайдіть іншого подібного NPC і з його допомогою переміститеся на третій поверх. Тут ви можете знайти потрібні двері. Однак будьте обережні - зовні її охороняють міньйони рейд-боса.
5
Відкрийте двері до «Корі». Візьміть її в ціль і підійдіть до неї. Використовуйте вміння «Відкрити» (Unlock) доти, поки мета не буде досягнута. Будьте обережні. Через невеликий проміжок часу після того, як двері до «Корі» відкриється, з'являться міньйони, що охороняють рейд-боса зсередини.
Зверніть увагу
При проході до дверей, що вели в кімнату до «Корі», особливо поодинці, використовуйте корисні вміння класу «Шукач пригод». Наприклад, «Ривок» (Dash) для швидкого переміщення або «Прикинутися мертвим» (Fake Death), щоб вижити в критичній ситуації при атаці монстрами.
Корисна порада
При грі не європейських чи північноамериканських серверах відразу після створення персонажа підключіть його до системи Path to Awakening. Це дозволить отримати додаткове спорядження і здійснити його прокачку найбільш швидко. Якщо ви відкриваєте двері до «Корі» для його знищення підготовленої групою, має сенс відключитися від сервера одразу після успішного застосування вміння Unlock, оскільки після цього з'явиться охорона рейд-боса і персонаж може постраждати.