Як організувати футбольний клуб.

Власний футбольний клуб з мрії може перетворитися на реальність. Спробуйте створити аматорську команду. Ви зможете брати участь в змаганнях, підвищувати власний рейтинг, а згодом подумати і про підвищення статусу свого клубу.
Інструкція
1
Знайдіть однодумців теж захоплених футболом. Вони можуть виступати в ролі гравців, тренерів та помічників, організаторів змагань. Природно, всі ви будете працювати на громадських засадах. Потрібних людей можна знайти і в інтернеті, наприклад, через тематичні форуми.
2
Розподіліть ролі в майбутньому клубі. Знайдіть місце для постійних тренувань. Це може бути дворова майданчик або спортивний зал. Забезпечте регулярність занять - від цього залежать ваші спортивні успіхи.
3
Сформувавши команду, придумайте назву для нового клубу. Воно має бути звучним і красивим. Включіть в ім'я клубу абревіатури ФК (футбольний клуб), ДФК (дворовий футбольний клуб) тощо. Продумайте логотип команди, її девіз і, звичайно ж, форму. Для початку вона може бути простою, а в майбутньому можна подумати про замовлення комплекту з номерами, емблемами і прізвищами гравців.
4
Підшукайте змагання, в якому ви могли б брати участь. Вибирайте не дуже статусний турнір, відповідний вашим можливостям. Найкраще почати грати у власному місті - час для виїзних змагань прийде пізніше. Вибирайте безкоштовний турнір. Якщо ваш виступ буде вдалим, в майбутньому менеджери змагань будуть самі звертатися до вас з пропозиціями.
5
Організуйте систему членських внесків. Вони будуть потрібні для оновлення форми, оренду транспорту для поїздки на змагання та інші витрати. Розмір внеску не повинен перевищувати можливості ваших гравців. В майбутньому ви можете залучити спонсора, тоді більша частина витрат ляже на нього. Чим більше перемог здобуде команда, тим вище шанси знайти хорошого спонсора для неї.
6
Створіть власний сайт. Там ви можете розмістити інформацію про клуб і гравцях, розклад матчів, новини зі світу футболу та іншу корисну інформацію. Не завадять дружні відносини з журналістами і фотографами - від них залежить якісне наповнення вашого сайту.