Як вставити анімацію в гостьову.

Не знаєте, як прикрасити красивою анімаційної картинкою сторінку одного в соцмережі? Зображення, яке зберігається на жорсткому диску, можна завантажити в гостьову книгу безпосередньо з комп'ютера. Якщо ж підходящу анімацію ви підібрали на спеціалізованому сайті, скопіюйте пряме посилання на вподобаний файл або HTML-код потрібної картинки. Не лякайтеся цих термінів - і посилання і код ви легко знайдете прямо на сторінці з обраним зображенням.
Вам знадобиться
  • Зображення, збережене на комп'ютері, або пряма URL-посилання на зображення або його HTML-код.
Інструкція
1
Завантажте в гостьову книгу свого друга анімацію зі свого комп'ютера. У соцмережі «Мій Світ» на Mail.ru для цього спочатку натисніть на посилання «Додати запис», а під відкрилися полем для введення тексту клацніть по посиланню «Фото». Виберіть у вікні опцію «Завантажити картинку». Встановіть перемикач в графі «Тип зображення» в положення «Анімація». Натисніть на кнопку «Вибрати файл», щоб знайти картинку на комп'ютері. Виділіть потрібний файл і натисніть на кнопку «Завантажити» - зображення з'явиться на сторінці.
2
Зверніть увагу, що на проекті «Мій Світ» анімаційна картинка, вже опублікована вами одного разу, зберігається в спеціальному альбомі «Анімація», і якщо ви хочете помістити її ще в чиюсь гостьову, знову завантажувати файл з комп'ютера зовсім не обов'язково. Зайдіть на сторінку потрібного користувача, натисніть посилання «Додати запис» - «Фото». У вікні відкрийте вкладку «Вибрати з альбому», знайдіть у списку альбом «Анімація», а в ньому - потрібне зображення. Щоб картинка з'явилася в гостьовій, просто зробіть по ній подвійне клацання мишкою.
3
Завантажте в гостьову зображення з інтернету за прямим посиланням. На спеціалізованих сайтах з анімацією і на хостингах кшталт «Радикал-Фото» пряму URL-посилання на картинку ви зможете знайти в спеціальному віконці прямо на сторінці з обраним зображенням. Просто виділіть текст в цьому віконці мишкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + C. Якщо ж URL посилання не вказана, отримаєте її будь-яким найбільш зручним способом: - зробіть по анімації клацання правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Копіювати URL картинки»; - відкрийте через контекстне меню властивості зображення і скопіюйте пряме посилання звідти; - виберіть у контекстному меню пункт «Відкрити зображення в новій вкладці», перейдіть в цю вкладку і скопіювати вміст адресного рядка браузера.
4
Перейдіть в гостьову книгу свого друга на проекті «Мій Світ». Клацніть по посиланнях «Додати запис» - «Фото». У вікні виберіть вкладку «Завантажте картинку» і помістіть маркер в графу «З інтернету». Перемістіть курсор в поле для введення URL і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + V. Натисніть на кнопку «Завантажити» і почекайте, поки анімація з'явиться на сторінці. Як і при завантаженні з комп'ютера, зображення збережеться в альбомі «Анімація» і повторно ви зможете його розміщувати в гостьових книгах друзів вже звідти.
5
Завантажуйте в гостьові книги користувачів сайту www.privet.ru і ряду інших проектів анімацію з інтернету, просто скопіювавши в поле для введення тексту HTML-код вподобаного зображення, зазначений у спеціальному віконці на сайті-джерелі - мишкою виділіть цей код цілком і натисніть клавіші Ctrl + C. Якщо на сайті з картинкою HTML-код зображення не написаний, скачайте вподобаний файл на свій комп'ютер (контекстне меню - «Зберегти зображення як ...»), а потім розмістіть цю анімацію на хостингу «Радикал-Фото» www.radikal.ru або на аналогічному ресурсі і скопіюйте HTML-код вже звідти. Зверніть увагу: на Мail.ru таким способом ви зможете розмістити зображення тільки у своєму блозі або в коментарях. У гостьові книги в «Моєму Світі» анімаційні картинки вставляйте, як описано в попередніх кроках.
6
Увійдіть в гостьову книгу свого друга і натисніть на кнопку «Написати повідомлення». Якщо необхідно, виберіть режим введення тексту «HTML-редактор». Помістіть курсор в поле для текстового повідомлення і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + V. Знову натисніть на кнопку «Написати повідомлення» (якщо вона не спрацьовує, перемістіть курсор в поле для введення тексту, натиснувши на пробіл або клавішу Enter) - зображення з'явиться в гостьовій.