Як очистити литі диски.

Після нетривалого використання, поверхня нових литих дисків втрачає свій блиск. Бруд, пил, смола, сіль, щебінь та інші зовнішні чинники призводять до руйнування легкого сплаву на колесах автомобіля.
Вам знадобиться
  • - литі автомобільні диски;
  • - автомобільний шампунь;
  • - губка;
  • - миючі засоби по догляду за автомобільними дисками;
  • - автомобільний віск;
  • - м'яка тканина.
Інструкція
1
Врахуйте, що строк служби коліс автомобіля безпосередньо залежить від вашого догляду за ними. Очищайте литі диски кожні два тижні, а в зимовий час - раз на тиждень. Використовуючи автомобільний шампунь і губку, спочатку промийте теплою водою диск зовні. Потім великою кількістю води видаліть забруднення всередині спиць, що руйнують покриття коліс вашої машини.
2
Обов'язково ознайомтеся з керівництвом по застосуванню засобів для чищення. Звичайна побутова хімія може виявитися агресивним середовищем для заводського покриття литих дисків і пошкодити його. Використовуйте спеціальні засоби по догляду за колесами з легкого сплаву.
3
Пам'ятайте, що профільні суміші, що містять інгібітори, значно сповільнюють корозію. Речовини для очистки, миття та полірування наносите на поверхню призначеними для цього матеріалами. Чи не застосовуйте миючі засоби, що містять розчинники, кислоти або спирт. Вони здатні завдати шкоди покриттю коліс, їх кріпленню і гальмівним колодкам.
4
Відполіруйте диски якісним автомобільним воском і м'якою тканиною, видаливши з їх поверхні сліди смоли і неглибокі подряпини. Чи не обробляйте немиті колеса, - бруд і пісок подряпають метал, і він втратить свій блиск.
5
Очистіть фронтальну і задню боку коліс. Змийте водою залишки засобу для чищення. Якщо ви виявили навіть незначний дефект покриття диска, негайно прийміть заходи, що виключають появу корозії. Якщо у вас є комплект коліс закинутий для їзди в певну пору року, зберігайте його чистим і в сухому місці.
6
Чи не обробляйте диски паром під тиском, який знищить їх блиск. Виключаючи поява плям на поверхні металу, не мийте нагріті диски. Пам'ятайте, що відбите світло від яскравої поверхні диска і блиск його спиць покращує не тільки зовнішній вигляд коліс, але й надає елегантний вигляд всьому автомобілю.