Як визначити початок тренда.

Рух ціни на валюту або акцію, на якій трейдер може заробити, називається трендом. Від того, наскільки швидко і точно ви визначите його початок, залежить ваш успіх на біржі.
Інструкція
1
Використовуйте фрактали для визначення початку тренда. Коли ціна перевищує значення крайнього UP-фрактала, це безперечно означає початок тренда. Якщо говорити про спадному тренді, який протилежний позитивному, висхідному, то його початок буде означати падіння ціни нижче Down-фрактала. UP-фрактал можна обчислити на графіку як максимум серед кількох свічок.
2
Слідкуйте за комбінацією індикаторів ADX і MACD. Перший показник - індекс середнього напрямки, другий вказує на сходження або розбіжність середніх. Зверніть увагу, що тільки разом ці дані можуть вказати на початок тренда, тому що по ADX можна судити про наявність тренда, а по MACD - про його направлення. Нанесіть обидва індекси на один графік. Якщо вони разом ростуть, можна сформувати гіпотезу про наявність висхідного тренда.
3
Зверніться до статистики, зокрема, до лінійної регресії. У цьому випадку для побудови каналу вам необхідна спеціальна програма. Далі прояснить ситуацію індикатор Zig Zag. Відсікаючи зайве, він допомагає об'єктивно оцінити ситуацію на ринку.
4
Встановіть в торговий термінал індикатор Xprofuter. Його плюсами є простота і висока точність, а серед недоліків можна назвати неможливість побудови довгострокового прогнозу. Тому використовуйте Xprofuter укупі з іншим індексом.
5
Проаналізуйте валютні пари. Так ви теж можете визначити тренд. Ця трудомістка робота, адже пар вивчити потрібно якомога більше.
6
Не відмовляйтеся і від старого, перевіреного способу визначення тренда - SMA-аналізу. При цьому знаходиться середня ціна закриття за певний період, усуваються несуттєві коливання і аналізується нахил ковзної середньої. Недоліком методу може бути деяка запізненість обчислення тренда.