Як добути сіль в лісі.

Збори речей для тривалого походу в ліс - справа клопітка і нервове, нерідко, витративши на це кілька днів, мандрівники все одно забувають щось потрібне. В лісі можна добути рибу або дичину, але без солі їжа вийде прісної, тому варто спробувати добути це потрібну речовину.
Вам знадобиться
  • - ліщина;
  • - кислица;
  • - солончак.
Інструкція
1
В лісі сіль можна добути з деревної золи. Для цього вам краще взяти листяні породи, ідеальний варіант - ліщина. Сухі поліна і гілки спаліть в багатті до золи.
2
Насипте її у великий казанок і залийте теплою кип'яченою водою, гарненько перемішайте. Ця суміш повинна досить довго відстоятися - 3-4 години або всю ніч. Спробуйте розчин на смак. Він повинен бути солоним.
3
Додавайте його в страви або випаруйте. Для цього верхній шар акуратно злийте і поставте на вогонь. У вас залишиться сухою осад у вигляді піску. Цією речовиною можна «солити» їжу.
4
У травні в лісі пошукайте кислиці звичайну, вона ж Борщівка або заяча сіль. Досить щільні скупчення цієї рослини можна знайти біля стовбурів дорослих ялин, в тінистих і вологих місцях.
5
Ця трава немає стебел, товсті листочки у вигляді сердечка ростуть одразу від коріння. Щіпка кислиці може замінити не тільки сіль, а й заварку, лимон, оцет. Тобто в поході ця знахідка здорово збагатить смак вашої їжі.
6
Щоб отримати кристалики солі, потрібно випарити сік кислиці. Рослина цвіте з пізньої весни і до раннього літа. Кислиця повністю розправляє всі свої три листочка, коли на неї не падають сонячні промені. У спекотну погоду травичка в'яне.
7
В лісі можна знайти і солончаки. Це будуть місця з низькою родючістю, там ростуть полин, солянки, прутняк, лох, тамарикс. Коріння трав в солончаках покриває білий наліт.
8
В такому місці вам потрібно вирити колодязь, вода в ньому буде солоною. Її можна випарити, щоб отримати таку потрібну вам речовина.
9
Або ж насипте піввідра солончакового грунту і залийте його водою, ретельно розмішайте. Коли розчин настоїться, отлейте обережно воду, а грунт викиньте. У відро додайте нової землі і залийте її старої солоною водою. Коли вийде концентрований розчин, випаруйте його і отримаєте сіль.