Як в joomla додати сайт.

Joomla є одним з кращих і універсальних движків на всі випадки життя. Якщо вам потрібна персональна сторінка, блог, форум, соціальна мережа чи інше, то Joomla впорається зі своїм завданням в усіх випадках.
Інструкція
1
Скачайте актуальну (на час написання цієї статті) версію движка - Joomla 1.5.23. Вже є версія 1.6, але вона «сира», і доповнень для неї ще мало.
2
Залийте файли движка на сервер: зайдіть в панель адміністрування хостингу, перейдіть в file-manager. Перейдіть в кореневу папку (зазвичай це/www), в неї завантажте всі файли движка: натисніть на кнопку «Завантажити новий файл», потім в правій частині екрана натисніть на кнопку огляд, знайдіть архів з Joomla, натисніть OK. Коли файли будуть завантажені, натисніть на зелену галочку. Другий спосіб: зайдіть в кореневу папку сервера через FTP-менеджер (FileZila, SmartFTP) ввівши дані, надані хостингом. У цю папку залийте раніше розпаковані файли движка.
3
Для кореневої папки встановіть права CHMOD 777.
4
Зайдіть в phpmyAdmin і створіть нову базу даних.
5
Введіть адресу вашого сайту в рядку браузера. Розпочнеться установка.
6
Виберіть мову встановлення, натисніть «Далі». Якщо у вас вимкнені «кукі», то на час установки включіть їх.
7
На наступному кроці переконайтеся, чи підходить сервер під вимоги движка. Натисніть «Далі». Ознайомтеся з ліцензійною угодою, поставте галочку біля пункту «Я згоден ... ..», натисніть «Далі».
8
Введіть дані бази даних, яку ви раніше створили (вкажіть назву, ім'я, пароль та ім'я користувача). Або введіть дані, надані хостером, іноді база даних вже створена за замовчуванням.
9
Далі введіть назву сайту (надалі його можна буде змінити), електронну пошту і пароль для введення в панель адміністрування. Установка завершена. Але перш ніж заходити на сайт, видаліть папку install на сервері, інакше ви не ввійдете.
10
Зайдіть в адмін-панель (www.ваш_сайт/administrator), ввівши логін (admin) і пароль, вказаний при установці. Увійдіть в меню «Сайт-> Користувачі». Натисніть на поле Administrator, в поле логін введіть те, що потрібно, так як логін admin, який стоїть по-замовчуванню, не є надійним.