Як автоматизувати сайт.

Якщо сайт являє собою набір статичних HTML-сторінок, для додавання нових матеріалів доводиться створювати файл за шаблоном, а потім додавати посилання на нього в інші файли. Автоматизувати цей процес допоможе програмний комплекс WordPress.
Інструкція
1
Переконайтеся, що хостинг, послугами якого ви користуєтеся, підтримує PHP і MySQL. При цьому, сервер може працювати під управлінням будь-якої ОС.
2
Зайдіть на сайт хостинг-провайдера і увійдіть у веб-інтерфейс під своїми логіном і паролем. Знайдіть меню, що дозволяє управляти базами даних MySQL. Знайдіть у ньому пункт, відповідний створення нової бази. Введіть опис цієї бази, а також придумайте для неї ім'я користувача та пароль (до параметрів вашого облікового запису на хостингу вони мати відношення не будуть). Пароль обов'язково повинен бути складним.
3
Вийдіть з веб-інтерфейсу хостингу, а потім підключіться до своєї користувальницької папці на сервері, використовуючи будь FTP-клієнт. В Linux в якості такого добре використовувати менеджер файлів Midnight Commander, а в Windows - FAR з призначеним для цього плагіном.
4
Скачайте програмний комплекс WordPress з сайту, зазначеного нижче. Виберіть архів формату ZIP або TAR.GZ, залежно від того, який у вас є архіватор. У більшості дистрибутивів Linux можна відкривати архіви обох форматів, а в Windows така можливість з'явиться після установки програми 7-zip.
5
Розпакуйте архів в свою користувацької папки на сервері. Після цього знайдіть у ній файл wp-config-sample.php і перейменуйте його в wp-config.php. Знайдіть у ньому фрагмент, що містить слова putyourdbnamehere, usernamehere, yourpasswordhere і localhost. Замініть їх, відповідно, на ім'я бази даних, ім'я користувача бази даних, пароль від неї і локальне ім'я сервера.
6
Тепер знайдіть в тому ж файлі фрагмент такого вигляду: define ('AUTH_KEY', 'put your unique phrase here'); define ('SECURE_AUTH_KEY', 'put your unique phrase here'); define ('LOGGED_IN_KEY' , 'put your unique phrase here'); define ('NONCE_KEY', 'put your unique phrase here'); Перейдіть по другій посиланням, скопіюйте текст з завантажити файл, і замініть цей фрагмент на нього. Це - секретний ключ, який при кожному новому відвідуванні даної сторінки генерується заново.
7
Перейдіть на сторінку, URL якої буде мати наступний вигляд: http://server.domain/wp-admin/install.php, де server.domain - доменне ім'я вашого сайту. Якщо завантажиться сторінка з полями для назви блогу і адреси електронної пошти, установку WordPress можна вважати успішною. Для налаштування сайту далі дотримуйтесь вказівок системи.
Людство завжди прагнуло і прагне забезпечити собі легке життя, автоматизуючи виснажливі однотипні процеси, і комп'ютер тут не став винятком. Автоматизація програми установки додатків і Windows є мрією кожного користувача або мережевого адміністратора.
Вам знадобиться
  • програма MultiSet.
Інструкція
1
Перед тим як створити пакет, переконайтеся, що то програмне забезпечення, для якого створюється пакет, відсутній на комп'ютері. Це необхідно для виключення можливих помилок. Якщо це програмне забезпечення на комп'ютері встановлено, то деінсталюйте його через панель керування або вбудованим в ПО внутрішнім засобом.
2
Після того як ви точно переконаєтеся, що шукане програмне забезпечення відсутній на комп'ютері, скопіюйте його дистрибутив в каталог на жорсткому диску. Запустіть програму MultiSet і натисніть на кнопку «Новий пакет». Тут програма запропонує назвати пакет, вказати шлях до запускной файлу інсталяції і вибрати категорію для пакета.
3
Зробивши запропоновані програмою зміни, запустіть програму на виконання. З'явиться попередження про відключення антивірусного захисту і брандмауера. Вимкніть їх, так як вони проводять перевірку всіх файлів, а зайві записи нам в скрипті ні до чого. Якщо при створенні пакету стався якийсь збій у сценарії, то подкорректируйте його на вкладці «Сценарій», що знаходиться у вікні «Властивості пакету».
4
Запис пакету пройшла успішно, і його ви можете побачити або в конкретній категорії пакетів, або клікнувши на значок "Всі пакети". Всі записані файли, що мають розширення * .mst, можна перевірити. Для цього використовуйте будь-яку віртуальну машину, наприклад, Oracle VM VirtualBox. При тестуванні, швидше за все, доведеться відкоригувати шлях до виконуваних файлів.
5
Далі програма запропонує вам створити завантажувальний диск. Створіть його з програмами або з Windows, а можете навіть відразу і з програмами, і з Windows. Отриманий ISO-образ запишіть на CD- або DVD-диск і використовуйте для подальшої автоматичної установки. Слід зазначити, що вам не доведеться вписувати код продукту, ім'я, організацію та регіональні настройки, так як ви це зробите при створенні образу завантажувального диска.