Як включити dhcp сервер.

Щоб отримати можливість обмінюватися інформацією між двома або більше комп'ютерами, слід об'єднати їх фізично в мережу бездротовим або провідним способом, призначивши кожному унікальний адресу. Це дозволяє зробити служба DHCP.
Інструкція
1
Відкрийте будь-який браузер. Введіть в адресному рядку символи 192.168.0.1, що представляють собою стандартний адресу для мережевих пристроїв. Переконайтеся, що мережевий кабель підключений з одного боку до мережевої карти вашого комп'ютера, а з іншого - до роутера.
2
Спробуйте пошукати логін і пароль в документації до роутера, якщо з'являється повідомлення про те, що стандартний пароль не приймається. В якості альтернативного варіанту знайдіть маленький отвір на задній панелі з написом Reset і довгим тонким предметом натисніть на кнопку всередині. Так ви встановите заводські настройки і зможете скористатися стандартним паролем.
3
Знайдіть посилання на NetworkSettings або розділ LAN. Різні виробники надають свої власні назви, але мінімум один варіант мережі згадується обов'язково. Покажчиком миші виберіть потрібний розділ і знайдіть підменю, що включає на роутере DHCP, наприклад, DHCP settings або DHCP service.
4
Позначте галочкою пункт Enable DHCP server. Нижче його знаходяться два поля, де потрібно вказати IP-адреси, допустимі для вашої мережі, наприклад, 192.167.0.2 - 192.169.0.4. Це дозволить вам обмежити кількість одноразових користувачів інтернет-ресурсів. Через бездротовий роутер можна вказати лише дві адреси, наприклад, для вашого мобільного телефону і ноутбука, що є найпростішим способом захисту з'єднання.
5
Виберіть поле, яке позначене як GatewayAdress або DefaultGateway. Виберіть адресу для мережевого шлюзу (ip-адреса), який стане «воротами» в інтернет для кожного з підключених комп'ютерів. Найчастіше він такий же, як і адреса роутера: 192.167.0.2.
6
Збережіть результати, натиснувши внизу сторінки на кнопку Save, а потім якшо по сусідній кнопці Save/Reboot. Так ви перезавантажте роутер для того, щоб зміни вступили в дію.