Як відновити записи на стіні. відновити запис на стіні вконтакте.

Налаштування соціальної мережі «ВКонтакте» дозволяють приймати як особисті листи, приховані від сторонніх користувачів, так і повідомлення доступні для перегляду всім бажаючим. У цьому випадку записи розміщуються на стіні аккаунта. В результаті невірних дій ви можете приховати або видалити повідомлення зі стіни. У деяких випадках його ще можна відновити.
Інструкція
1
Ви можете обмежити перегляд вашої сторінки, деякі елементи будуть доступні тільки друзям. До їх числа відносяться і записи на стіні. Якщо користувачі скаржаться, що не можуть бачити написи з вашої стіни, і ви хочете щоб персони не з числа друзів бачили написи, зайдіть в розділ налаштувань вашої сторінки. Натисніть вкладку «Конфіденційність». У рядку «Хто бачить чужі записи і коментарі на моїй стіні» вкажіть «Всі користувачі». Щоб подивитися, як бачать вашу сторінку інші користувачі пройдіть за посиланням, розташованій під кнопкою «Зберегти». Якщо вас все влаштовує, натисніть «Зберегти».
2
Якщо по якому або збігом обставин ви відключили коментування стіни, зайдіть в настройки, у вкладку «Загальне». Приберіть мітки навпроти рядків: «Показувати тільки мої записи» і «Відключити коментування стіни». Зверніть увагу, що якщо ви поставили галочку навпроти першого пункту, за замовчуванням будуть провини тільки ваші записи, всі інші доступні за посиланням «до всіх записів». Якщо вимкнути коментування стіни, всі коментарі втечуть і будуть недоступні для відновлення.
3
Якщо ви залишили запис на стіні і випадково натиснули хрестик - значок, що відповідає за видалення коментаря, з'явиться напис «Повідомлення видалено» та рядом посилання «Відновити». Натисніть на неї, і сполучення буде відновлено, так ви можете видаляти і відновлювати повідомлення до тих пір, поки не обновіть сторінку браузера. Після оновлення відновлення коментаря неможливо. Аналогічний спосіб діє для фотографій, відеозаписів, графіті, музичних композицій і повідомлень, надісланих з додатків. Причому відновлювати подібним чином повідомлення можна на стінах товариств і в коментарях до контенту сторінки (фото, відео). Якщо ви видаляєте чуже повідомлення, відновлюйте його тим же способом.
4
Відновлення повідомлень і налаштування приватності в інших соціальних мережах можуть трохи відрізнятися за назвами, але алгоритм буде залишатися той же самий.