Як в 1с відображати лікарняні.

Нова форма лікарняного - крок до повної автоматизації процесу від видачі листка непрацездатності до його повного розрахунку та заповнення. Але поки необхідно значну частину роботи виконати вручну.
Інструкція
1
Перевірте правильність оформлення лікарняного листа. Помилки заповнення можуть призвести до того, що лікарняний не буде прийнятий до заліку Фондом Соціального страхування. Лікарняні листи вносять в базу даних в 1С «Зарплата і кадри». Якщо застосовується програма 1С «Підприємство», то потрібно переключити інтерфейс з повного на «Розрахунок зарплати організації».
2
Виберіть у меню пункт «Розрахунок зарплати», підпункт «Неявки». Далі перейдіть в розділ «Лікарняні листи». Для додавання документа натисніть в лівому верхньому кутку значок «Додати» - зелений кружок з прямим хрестиком. Позначення «Додати» спливає при наведенні курсору на значок.
3
У відкритому документі заповніть всі поля у відповідності з даними лікарняного листа. При виклику списку співробітників для заповнення особистих даних ще раз переконаєтеся в повному збігу написання прізвища та імені працівника в лікарняному з даними довідника підприємства, завантаженого в програму 1С.
4
Занесіть дати видачі та закриття лікарняного листа і його номер у відповідні поля документа. Заповніть відомості про стаж. Якщо на цього співробітника в програмі вже є лікарняні, поля «Стаж роботи» і відсоток оплати за листком непрацездатності заповняться автоматично. У віконці «Вид захворювання» виберіть потрібне із запропонованого списку: «Захворювання», «Виробнича травма», «Догляд за хворою дитиною» і т. Д.
5
Натисніть напис «Розрахувати лікарняний». Проведіть документ. Проведений лікарняний лист потрапляє в базу для заповнення зводу по заробітній платі. Якщо потрібна доробка даних, виконайте тільки операцію «Записати» і залиште документ без проведення до з'ясування.
6
Знайдіть у правому нижньому кутку документа кнопку «Друк». Виберіть із запропонованого списку потрібну форму. Роздрукуйте і занесіть розрахункові дані в лікарняний лист.