Як надавати фінансові послуги.

Фінансовими послугами називають ті, що надаються вашою організацією в рамках фінансового посередництва. Ви можете надавати послуги в банківській сфері, сфері лізингу, кредитування та брокерства.
Інструкція
1
Банк - це комерційне або державна установа, що займається отриманням прибутку, яке здійснює різні види банківських операцій та кредитування. Щоб надавати банківські послуги, вам доведеться відкрити юридична особа. Форма власності цієї організації ніякого значення не має. Найчастіше банк відкривається у формі ТОВ, ВАТ чи ЗАТ. Керуючим органом банку визнається збори його акціонерів - власників акцій (різновид цінних паперів). В якості виконавчого органу банку звичайно виступає рада директорів або правління банку.
2
Відкривши інвестиційний банк, ви будете займатися пошуками і залученням інвесторів та спонсорів для різних компаній. Крім цього, інвестиційні банки надають послуги з консультації в сфері купівлі-продажу бізнесу, розробки бізнес-планів, а також можуть брати участь в обороті облігацій та інших цінних паперів. Найчастіше такі банки є міжнародними організаціями.
3
Якщо у вас буде власна страхова компанія, то ви будете займатися оформленням і укладанням договорів страхування з певними категоріями населення, а також їх обслуговуванням. Правда, ви можете відкрити таку компанію, тільки якщо у вас є в наявності сума, достатня для стартового капіталу - а саме 30 мільйонів рублів. Для початку зареєструйтесь в якості юридичної особи, форма його також як і для банку не важлива. Після цього вам доведеться отримати ліцензію на здійснення страхових послуг в місцевому відділенні Міністерства фінансів.
4
Щоб стати брокером, не обов'язково реєструватися в якості юридичної особи. Маклерські послуги може надавати і індивідуальний підприємець. Брокер - це посередник, який здійснює свої функції за певну плату - комісійні.