Як відзначити всіх в додатку.

Соціальна мережа «ВКонтакте» - це мікросвіт, в якому можна здійснювати обмін будь-який з видів інформації - від текстової до розважальної. Існують ігри, так звані, додатки. Щоб у вас був змагальний дух, є можливість запрошувати в додатки друзів.
Інструкція
1
Деяка частина ігор побудована так, що для отримання тих чи інших привілеїв вам необхідно запрошувати друзів. Чим більше друзів, тим більше можливостей. До того ж на сьогоднішній день в соціальній мережі використовується така одиниця обміну, як голоси. За них можна купувати і дарувати преміум предмети. Якщо у вас голосів мало, можливо, друг зможе вам допомогти.
2
Перш за все, вам треба відкрити сам додаток. Щоб не заважати процесу гри, запрошення друзів краще зробити до її початку. Схема досить проста. Внизу, під основним вікном гри знаходиться декілька два посилання: «Запросити друзів» і «Поскаржитися». Натисніть першу.
3
Відкриється вікно, в лівій стороні якого знаходиться список ваших друзів. Навпроти кожного з них буде стояти значок у вигляді плюсик. Їли ви натиснете на нього, ім'я друга переміститься у правий стовпчик. Додавайте друзів доти, поки не запросите всіх, якщо вам це необхідно. Можливо, хтось із них поставив обмеження на запрошення в додатки, тоді додати його ім'я у вас не вийде.
4
Після того як сформувався список друзів, яких ви хочете бачити в грі, натисніть кнопку «Запросити». Зачекайте, поки відправляться запити. Аналогічним чином друзі додаються на відеозаписах, фотографія і в групах «ВКонтакте».
5
Якщо ви знайшли посилання на програму або скрипт, що дозволяє одним разом відзначити всіх, напевно це застаріле і неробочий пропозицію. Сайт «ВКонтакте» динамічно розвивається і дбає про налаштуваннях приватності користувачів, тому захищеність дій стає все більше.