Як ввести пароль і домен. Як підключити інтернет маючи логін і пароль.

Для входу в обліковий запис на сервері необхідно вказати його доменне ім'я, а також власні логін і пароль. Увійти на сервер, залежно від його налаштувань, можна через веб-інтерфейс, або по протоколу SSH, VNC, Telnet або FTP.
Інструкція
1
Щоб увійти на сервер через веб-інтерфейс, запустіть браузер, а потім введіть домен в адресний рядок. Коли завантажиться сайт, введіть логін і пароль в призначені для цього поля, після чого натисніть кнопку «Увійти» або подібну (замість неї можна використовувати клавішу Enter на клавіатурі). Якщо полів для логіна і пароля на головній сторінці немає, знайдіть посилання «Вхід» або аналогічну, перейдіть по ній, і завантажиться інша сторінка, на якій ці поля присутні. Таким же чином можна увійти через браузер і на FTP-сервер, але форму для введення імені користувача і пароля виведе в цьому випадку сам браузер.
2
Для входу в обліковий запис на сервері по протоколу SSH або VNC спочатку запустіть будь-який клієнт цього протоколу (наприклад, відповідно, PuTTY або RealVNC Free). Потім введіть в призначені для цього поля доменне ім'я сервера, логін і пароль. Якщо таких полів немає, знайдіть в меню клієнта пункт, відповідний налаштувань (його розташування залежить від того, якою програмою ви користуєтеся), введіть відповідні дані туди. Після з'єднання з сервером вони будуть передані на нього в зашифрованому вигляді.
3
Приєднуватися до сервера по протоколу Telnet не рекомендується, оскільки пароль при цьому передається відкритим текстом. Так можна поступати лише в тому випадку, якщо на машині, на якій ви збираєтеся працювати віддалено, що не зберігаються важливі дані, а сама вона не використовується для виконання відповідальних операцій. Запустивши Telnet-клієнт, введіть доменне ім'я, а коли віддалений сервер запросить спочатку ім'я користувача, а потім пароль, введіть їх. Якщо використовується консольна програма telnet, запустіть її, вказавши після команди через пропуск домен, а далі дійте, як описано вище.
4
Щоб увійти на FTP-сервер, запустіть будь FTP-клієнт, а потім заповніть поля для домену, логіна і пароля. Винятком є програма Midnight Commander, де спосіб їх введення відрізняється. В меню «Ліва панель» або «Права панель» виберіть пункт «FTP-з'єднання». Потім наберіть такий рядок:/# ftp: (доменне ім'я) і натисніть кнопку «Далі». Коли будуть запитані логін і пароль, введіть їх.