Як варити печінку для салату. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Салати можна готувати не тільки з м'ясом, але і з субпродуктами, наприклад, з печінкою. І щоб страва вийшла смачною, важливо навчитися правильно варити печінку, щоб вона не залишилася сирий, але і не стала жорсткою.
Вам знадобиться
    • печінку;
    • каструля;
    • молоко;
    • сіль.
Інструкція
1
Якщо вам дісталася заморожена печінка, розморозьте її перед приготуванням. Це можна зробити, залишивши м'ясо приблизно на півгодини-годину при кімнатній температурі, прикривши від висихання тканиною або харчовою плівкою. Швидше його можна розігріти в мікрохвильовій печі. Виберіть режим прискореної розморожування і вкажіть на дисплеї вага шматка печінки. Покладіть її в посуд для СВЧ-печі і підігрівайте в ній до тих пір, поки печінка не стане м'якою.
2
Перед варінням вимийте печінку і покладіть її в миску з холодною водою на 5-10 хвилин. Вона повинна отмокнуть. Яловичу печінку при бажанні можна вимочувати в молоці. Це потрібно в тому випадку, якщо вам не подобається специфічна гіркоту субпродукту і ви хочете її зменшити.
3
Готуйте цей субпродукт в киплячій підсоленій воді. Якщо ви готуєте яловичу печінку, зніміть з неї плівку. Для цього надріжте її ножем і стягніть цілком. У випадку, коли плівка не знімається, ошпарьте субпродукт окропом і зніміть її вже після цього. Якщо ви побачите в м'ясі помітні прожилки, їх також можна акуратно видалити за допомогою гострого ножа. Також це можна зробити і після приготування.
4
Яловичу печінку варіть 30-40 хвилин, залежно від її розмірів. Для більш швидкого приготування її можна порізати кубиками. У цьому випадку приготування займе 8-10 хвилин. Готовність печінки визначається за її структурі. Усередині не повинно залишатися крові, але сам продукт повинен залишатися м'яким і трохи пористим. Також повинен змінитися колір з темно-червоного на сіруватий. Перевіряти готовність можна за допомогою проколів виделкою. Курячу печінку готуйте в киплячій воді протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин.
5
Врахуйте, що при використанні пароварки термін приготування збільшується. Наприклад, куряча печінка в ній готується близько півгодини, яловича - годину і більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SdWeS2RHgfk