Як бути дружиною прикордонника.

Бути дружиною прикордонника - нелегкий і відповідальний вибір. Не всяка зможе витримати постійні затримки на роботі, часту відсутність вихідних і проводити самотні вечори і ночі в очікуванні втомленого чоловіка ...
Інструкція
1
Вам необхідно усвідомлювати всю тяжкість відповідальності, яка лежить на плечах вашого коханого. Ваш чоловік - представник шляхетною професії, він пильно охороняє кордони своєї держави, мир і спокій в будинках звичайних громадян. Ви повинні ставитися до цього з розумінням - він сам вибрав цю професію, поважайте її вибір. Адже в звалилася несподівано, як сніг на голову, нічному чергуванні його провини немає - тоді навіщо ви влаштовуєте йому скандали з приводу зірвався походу в кіно? Він сам прекрасно розуміє, що ви засмучені, але нічого вдіяти з наказом начальства не може.
2
Доведеться звикнути до «життя на валізах». Вашого чоловіка можуть у будь-який момент перевести на іншу заставу, вам доведеться збирати речі в спішному порядку. Як і військовим, прикордонникам надають квартиру на час проживання, якщо немає своєї власної. Досить часто про переведення повідомляють в останній момент, тому доведеться жити без нічого. Набір посуду на 26 персон, п'ять килимів і колекцію рідкісних книг перевозити щоразу з місця на місце реально, але досить проблематично.
3
Якщо ви вирішили народити дитину, вам доведеться стати домогосподаркою. На рідкісної прикордонній заставі знайдеться власний дитячий сад, тому, швидше за все, вам доведеться сидіти з дитиною самостійно. Як варіант - можна відправити дитину жити до ваших батьків або чоловіка. Але чи зможете ви розлучитися з власним сином, який буде рости далеко від вас? Та й не кожен чоловік дозволить дружині пожертвувати вихованням дитини заради кар'єри. Саме тому, працюють всього 20-30% дружин прикордонників.
4
Завантаженість чоловіка на роботі не привід для зрад. Часом через підвищену зайнятості чоловіка вам може здатися, що він приділяє вам мало уваги, що не обсипає компліментами і квітами, не водить по ресторанах ... Не здумайте компенсувати це зрадою - чоловік-прикордонник, як і будь-який інший чоловік, навряд чи пробачить вам подібну слабкість.