Як відкрити фото-бізнес. Як відкрити шатерний бізнес.

У зв'язку з розширенням ринку професійної фототехніки і принтерів студії, що спеціалізуються на зйомці, набирають все більшої популярності. Успіх такого підприємства багато в чому залежить не тільки від таланту фотографа, а й від уміння розрекламувати бізнес.
Інструкція
1
Оформіть свій бізнес за всіма правилами закону. Зареєструйте підприємство в єдиному державному реєстрі і поставте його на облік в податкову інспекцію. Придбайте касовий апарат, його також необхідно узаконити в податкових органах. Заведіть розрахунковий рахунок для свого підприємства і зверніться до пенсійного фонду для постановки на облік.
2
Знайдіть відповідне місце для розміщення своєї фото-студії. Найкраще підібрати нехай і невелике, але перебуває на території з великою прохідністю людей приміщення. Тепер оформите вітрину студії, адже саме це приверне до вас клієнтів. Створіть кілька динамічних фотографій: дітей, красивих жінок, закоханої пари або зворушливих пенсіонерів. Важливо розміщувати на вітрині фотографії, які зроблені саме у вашій студії. В такому випадку клієнти будуть заздалегідь очікувати якогось певного якості, що набагато привабливіше голослівних обіцянок.
3
Придумайте звучне ім'я для своєї студії. Це допоможе вам бути на слуху у клієнтів, що особливо важливо в умовах підвищеної конкуренції. Виставте поруч з приміщенням рекламний щит, надрукуйте візитки і проштампують конверти для готових фотографій, що дозволить швидше запам'ятати ваше назву.
4
Придбайте необхідне обладнання та реквізит. Будьте готові до того, що фотографувати, використовуючи тільки лампи розжарювання, не завжди вийде, тому придбайте техніку з якісною спалахом. Заготовте кілька варіацій фону для зйомки, а також кілька карнавальних та святкових костюмів для зйомок дітей. Якщо розмір приміщення не дозволяє вам зберігати багато реквізиту, купите знімні кольорові фільтри для фотоапарата. В такому випадку, студію краще оформити в білому кольорі, оскільки він краще відображає світло. Не забудьте організувати зручне місце для очікування клієнтам.