Як відкрити підприємство "Чоловік на годину".

Бізнес типу «Чоловік на годину» практично завжди виявляється прибутковим, адже він вимагає мінімальних затрат, а попит на виконання дрібних, разових послуг зростає. Різноманітьте перелік своїх пропозицій, призначте прийнятні ціни і ви швидко обростете потоком постійних клієнтів.
Інструкція
1
Оформіть своє підприємство в усіх відповідних державних службах. Зверніться в реєстраційний відділ свого міста для внесення підприємства в єдиний реєстр, потім встаньте на облік в податкову службу і пенсійний фонд. Для невеликого бізнесу вам підійде організація ІП, що дозволить платити податок за спрощеною системою і вести менший обсяг бухгалтерської звітності.
2
Закупити необхідні інструменти для надання послуг. Зазвичай фірми такого профілю займаються установкою і підключенням домашньої техніки, дрібним ремонтом, складанням меблів і демонтажем комунікаційних систем. Спочатку придбайте мінімальний набір інструментів, проте віддавайте перевагу професійній техніці, адже використовувати її доведеться постійно. Дорогі і рідкісні речі для роботи краще брати в прокат, а з часом ви зрозумієте, що вам дійсно необхідно.
3
Вирішіть, чи будете ви працювати самостійно або скористаєтеся послугами найманих працівників. Зазвичай прибуток ділиться між організатором та виконавцями в співвідношенні 25 до 75%.
4
Встановіть розцінки на свої послуги. Стандартні і що займають однакову кількість часу справи, такі як зміна розетки, повинні мати фиксируемую вартість, за демонтаж бажано брати погодинну оплату, гроші за виклик краще не запитувати.
5
Рекламуйте своє підприємство. Для невеликого бізнесу підійде реклама в місцевих друкованих виданнях, розклеювання листівок та оголошень на під'їздах і зупинках, а також створення сайту-візитки, де клієнти зможуть познайомитися з переліком послуг, а також залишити заявку на виконання робіт. Якщо ви працюєте колективно, подбайте про придбання однакової уніформи. Крім того, необхідно роздрукувати візитки і організувати систему знижок для постійних замовників.