Як не засмучуватися через дрібниці.

Незначні події відбуваються з людьми регулярно. Деякі здатні зробити з цього висновки і забути про неприємної ситуації, іншим властиво безліч разів прокручувати подію в голові і картати себе. Перестати турбуватися через дрібниці можна, однак необхідна робота над собою.
Інструкція
1
Займіться підвищенням своєї самооцінки. У людей, які занадто гостро реагують на дріб'язкові ситуації, вона зазвичай знижена. Найчастіше займайтеся тим, що вам подобається, і тим, що у вас добре виходить. Позитивні результати такої діяльності налаштують вас на позитивний лад, і ви будете з оптимізмом братися і за більш складні справи.
2
Дивіться на навколишній через призму добра, шукайте в кожній ситуації щось позитивне. Життя зазвичай врівноважує все хороше і погане, що відбувається з індивідом. Так що якщо з вами трапилася неприємність, значить, найближчим часом відбудеться щось дуже хороше. А зациклившись на цьому дрібницю, ви можете втратити удачу.
3
Не забувайте про почуття гумору. Смійтеся над неприємностями, і вони почнуть здаватися вам дрібними і незначними. Або спробуйте використати психологічний метод «гіперболи». Суть його в тому, щоб «роздути з мухи слона». Наприклад, ви запізнилися на роботу. Уявіть, що це запізнення стане причиною вашого звільнення, вам буде нічим платити за квартиру, ви станете жити на вулиці і т.д. Чим жахливіше наслідки ви придумаєте - тим краще. А потім подивіться на ситуацію критично: цінного і кваліфікованого співробітника через одного запізнення, природно, не звільнять. А навіть якщо це і станеться, ви завжди зможете знайти собі іншу роботу, і ставати волоцюгою вам не доведеться. Посмійтеся над своїми страхами і заспокойтеся.
4
Постійно удосконалюйтеся. Придбайте необхідні знання та вміння, щоб запобігати неприємні ситуації. Тоді навіть дріб'язкових приводів для розладу у вас не буде.
5
Примиріться з неприємністю. Те, що сталося, змінити вже не можна. Змиріться з цим, розслабтеся, і ви відчуєте умиротворення. Відразу після цього ви знову знайдете здатність думати і знаходити рішення.
6
Завжди зберігайте оптимістичний настрій. Нехай вашим девізом стане вираз «Що не робиться - все на краще». Любите і цінуєте себе, завжди вірте в успішне завершення будь-якій ситуації.