Як обплести ободок стрічками. Як обмотати ободок атласною стрічкою.

Аксесуари, зроблені своїми руками, будуть виглядати оригінально. Використовуючи атласні стрічки, ви можете зробити самий звичайний, нічим не примітний ободок дуже красивим. А якщо ви витратите ще трохи часу і терпіння, то можете перетворити його на справжній витвір мистецтва.
Вам знадобиться
  • - дві атласні стрічки;
  • - універсальний клей (прозорий);
  • - пара прищіпок;
  • - ножиці;
  • - запальничка.
Інструкція
1
Оберіть дві вузькі атласні стрічки. Головна вимога: щоб одна з них була світла, інша - темна, і їх кольору добре поєднувалися не тільки один з одним, але і з кольором вашого волосся.
2
Недалеко від одного краю обідка (приблизно в півтора сантиметрах) накладіть обидві смуги один на одного, хрест-навхрест. Закріпіть їх прищіпкою з таким розрахунком, щоб довжини вільного кінчика одній зі стрічок вистачило на обмотку краю. Починайте обмотку обідка, поперемінно пропускаючи стрічки одну під іншу і щільно натягуючи. У вас вийде візерунок у вигляді маленьких різнокольорових трикутників. Їх вигляд буде залежати від того, під яким кутом спочатку розташовувалися атласні стрічки.
3
Довівши обмотку практично до кінця обідка, закріпіть її другий прищіпкою. Відміряйте такий же шматочок тієї стрічки, яка піде на обмотку краю, і відріжте зайве. Другу стрічку приклейте до внутрішньої сторони обідка, акуратно відріжте. Щоб кінчик стрічки не розпатланим з часом, обережно припечіть його відкритим полум'ям (найзручніше використовувати для цього запальничку). Зніміть прищіпку, акуратно обмотайте край обідка, включаючи його торець, і теж приклейте кінчик стрічки до внутрішньої сторони. Намагайтеся при цьому, щоб вона була добре натягнута, обережно обпалити її кінчик. Потім проведіть точно таку ж процедуру з протилежним кінцем обідка.
4
Ви можете зробити аксесуар для голови ще більш красивим. Купуйте трохи прикрас: декоративних квіток, стразів і т.п. Наклейте їх на зовнішню сторону обідка ближче до його середини. Перед цим постарайтеся продумати, яка їх кількість і поєднання буде найбільш красивим, оптимальним.
Корисна порада
Деякі майстрині не купують готові квітки, а роблять їх самостійно (наприклад, використовуючи ті ж атласні стрічки), домагаючись дуже хорошого результату. Їх обідки виглядають оригінально і ефектно.