Як оригінально привітати папу.

Який би не було свято у вашого тата, йому, як і будь-якому іншому людині, хочеться бути в центрі уваги в цей день. Чим оригінальніше буде ваше поздоровлення, тим тепліше і радісніше буде вашій найближчій людині.
Інструкція
1
Оригінальність - це частина непередбачуваності. Якщо ви дочка або син, напевно знаєте багато цікавих фактів про батька, навіть тих, які він зазвичай не афішує. Вітання - це не завжди річ або слова. Наше оточення - це теж частина нашого життя. Якщо ви знаєте, що тато давно не спілкувався зі своїм другом, прикладіть зусилля, щоб зв'язатися з ним і запросити на торжество. Чоловіки дуже цінують дружбу, тому сам візит друга буде для нього чимось більшим, ніж просто посиденьки і розмови ні про що.
2
Ваш батько - творча натура: артист, художник, композитор. Ймовірно, для плідної роботи йому не вистачає якоїсь речі. Це може бути просто папка для зберігання рукописів або набір для канцелярських предметів (тим більше що творчі люди дуже грішать з безладом). Подаруйте йому те, чого не вистачає. Також корисно пам'ятати, що всі види мистецтва пов'язані між собою. Можна подарувати татові квиток в заклад іншої творчої області, ніж та, якою займається він. Наприклад, батько актор - подаруйте квиток на виступ оркестру. Або навпаки, батько артист оркестру - подаруйте квиток в театр. Можливо, його щось надихне, і він подарує світові нове творче твір.
3
Якщо у тата є хобі чи захоплення, роздобудьте унікальний екземпляр в його колекцію або унікальний предмет для організації його дозвілля, тим більше що інтернет багатий пропозиціями товарів будь-якого характеру, а на форумах ви можете задати питання та отримати хорошу консультацію для вибору потрібного предмета.
4
За умови, що вашого папу оточує досить прагматичний вид діяльності, ймовірно, йому не вистачає домашнього тепла і затишку. Оригінальність поздоровлення може початися з самою листівки. Не варто нагадувати йому про роботу, хай листівка буде сповнена м'яких відтінків, квітів або казкових пейзажів, тим більше що зараз можна вибрати будь-яку листівку аж до 3d.
5
Завчені вірші і звичні фрази теж не додадуть оригінальності. Витратьте час і фантазію, щоб придумати і потім сказати щирі слова, особливо якщо вас розділяють кілометри. Пам'ятайте: словом можна людині сил надати.